הכנס העשירי של GameIS, הארגון שלקח על עצמו לקדם ולאגד תחתיו את כלל תעשיית פיתוח המשחקים הישראלית, יתרחש בשבוע הבא, ה-6 ליולי, במרכז ווהאל בבר אילן ויכלול הרצאות ופאנלים של בכירים בתעשיית המשחקים בארץ ובעולם לצד כמות נכבדת של עמדות התנסות בכותרים כחול בלבן.

לקראת הכנס, הכינה העמותה מגוון אירועים שיתחילו ביום שלישי עם 5 הרצאות במכללת מנטור של חברות אינדי שיספרו על הליך פיתוח המשחקים. למחרת, ביום רביעי, תתקיים מסיבת איסוף תגים שתכלול בין היתר פנל בכיכובם של רובוט ג'נטלמן הפולנית הידועים בהשקעתם בקפריסיה הירושלמית, וכמובן מסיבה סוף כנס כמיטב המסורת.

בין האורחים השנה צפויים להימנות ג'ף, בארטון, אחד ממייסדי ענקית המשחקים, EA, שהוקמה אי שם בשנות ה-80 ונחשבת עד היום לאימפריה בתעשיית המשחקים. סמי ונהאטאלו (Jeff Burton) (Sami Vanhatalo), מבכירי תעשיית המשחקים הפינית, ומיוצרי המשחק האגדי Max Payne ועוד שמות נוספים בולטים בתעשייה.

למרות כל אלה, החלק היותר מרגש מצידנו בתערוכה הוא ההזדמנות להתנסות ולהכיר יוצרים ומשחקים ישראלים כמו Buck, judgemnt, Warriors Rise To Glory, Bad Pad שכבר הוצגו במגוון כנסים ותערוכות בארץ ובעולם, לצד כותרים חדשים לחלוטין.

unnamed

לדברי ניר מירצקי, מנכ"ל ומייסד GameIS: "מדינת ישראל ידועה כבר שנים כמובילה בעולם בתחום ההיטק והסטארטאפ. אולם, בשנים האחרונות, הפכה ישראל גם למעצמה בתחום הגיימינג עם עסקאות בינלאומיות גדולות, דוגמת "פלייטיקה" שנימכרה בכ- 4.4 מיליארד דולר. מעבר לכך קמו בשנים האחרונות בארץ בתי ספר לעיצוב ופיתוח משחקים ברמה בינלאומית, חלקם אף משתפים פעולה עם מנועי משחק מהמובילים בעולם דוגמת "יוניטי". והוקמו חברות הפצה גדולות וחברות גיימינג ישראליות שהפכו בעצמן למפיצות משחקים בקנה מידה עולמי."

כנס GameIs הוא ללא ספק הזדמנות מצוינת להיווכח בצמיחתה של התעשייה הישראלית להכיר את האנשים הפועלים בה, להתנסות במגוון המשחקים העשיר שלה ולהגדיל את התודעה לקיומה. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הכנס הרשמי ולהמשיך להתרשם – אז נתראה שם.

כנס GameIS העשירי כבר בפתח

כנס הגיימינג העשירי של GameIS יתקיים ביום חמישי, בשבוע הבא, באוניברסיטת בר אילן.