במהלך מסיבת העיתונאים של XBox בתערוכת E3, בשבוע שעבר, EA הנחית עלינו את אחת הפצצות המרהיבות ביותר של הערב- ANTHEM מבית Bioware. במבט ראשון, מסתמן כי מדובר באחד הכותרים המבטיחים של התערוכה, ובמידה ושום דבר לא יתפקשש על הדרך אז יש סיכוי שנקבל את הלהיט הבא בעולם הגיימינג – לנו זה נשמע מבטיח.anthem-thumbnail

בתור פרילנסרים, ניתן לכם חופש הבחירה אם להיות ציידי ראשים או חוקרים בציוויליזציה מדע בדיונית מלאת חיים. מעבר לציוויליזציה ישנם נופים ושטחים שלמים של חורבות, כאשר כל הפעילויות הלא עויינות מתרחשות בעיר Tarsus המבוצרת על ידי חומה שמגנה תושביה מהעולם שבחוץ. על מנת לצאת אל העולם הפראי והמסוכן, תצטרכו להצטייד בחליפות Exo המכונות Javelin, אשר מזכירות קצת את החליפה של Iron-Man בעיקר תודות לעובדה שהן מצויידת בג'טפאק. כל שחקן יצטייד בחליפות אישיות אותן תוכלו לשפר כאוות נפשכם ולהתאים לסגנון המשחק שלכם.

anthem-3840x2160-4k-screenshot-gameplay-e3-2017-13827

עולם המשחק הוא עולם משותף, מה שאומר שכמעט בכל רגע נתון, תוכלו לחבור לשחקנים אחרים או עם לחברם, ולהשתגר למקומם, לסייע להם במשימות השונות. כמובן שבמידה ותחליטו שאינכם מעוניינים לחלוק את השלל, לחקור את העולם לבדכם, לחקור ולהרחיב את גבולות המפה אשר ברשותכם, להאבק בחיות חייזריות וקטלניות, להלחם מול האויבים השונים ולשרוד איתני הטבע חסרי הרחמים.

לצערנו, EA שומרת לעצמה את רוב המידע, מה שאנחנו כן יודעים הוא שהמשחק צפוי לצאת ב-2018 לקונסולות ה-Playstation, ה-Xbox ולמחשב.

.

 

ANTHEM נחשף רשמית

ANTHEM נחת עלינו במהלך המסיבה של XBox ולמען האמת – הוא נשמע מבטיח!