אין ספק ש-Ubisoft יודעת לדפוק הופעה ולהציג מידי שנה מגוון טריילרים מרהיבים שמעלים חלק נרחב מהקהילה אל רכבת ההייפ. ופתחה את הכנס בשיתוף פעולה מפתיע עם נינטנדו בכותר מריו חדש ו אקסקלוסיבי לנינטנדו סוויטץ', העונה לשם Mario +  Rabbids Kingdom Battle. הכותר החדש יכניס את הרבידס דמויי הארנב של Ubisoft, לממלכת הפטריות האהובה, וישלח את מריו וחבריו, לצד מספר רבידס כנגד איום חדש על הממלכה – רבידס פחות נחמדים. מערכת הקרב של המשחק תתבסס על לחימה טקטית בתורות, אשר תדרוש מהשחקן לנצל את תכונות הדמויות והסביבה לטובתנו.

לפני שהספקנו לשאול, Ubisoft הציגה לנו טריילר נוסף ל-Assassin Creed Origin והזמינה אותנו להתפעל מחצי שעת משחק בסיום מסיבת העיתונאים, כמיטב המסורות של EA.

משם עברנו לעולם המירוצים, כש-Ubisoft ניסתה שוב את מזלה בעולם המרוצים עם טריילר רווי האדרנלין של The Crew 2, שמציג, לצד מירוצי הכבישים הקלסיים, מקצים שונים בים ובאוויר, עם מירוצי מטוסים, סירות אופנועי ים ושלל רכבים… לחובבי המירוצים שמתלבטים, Ubisoft תקנה לכם זמן התנסות בבטא שצפויה להגיע בחודשים הקרובים.

כמובן שזאת לא תערוכה של Ubisoft בלי טריי פארקר, מאט סטון שמציגים עוד טריילר עם תאריך יציאה חדש ל- South Park The Fractured But Whole.

התערוכה לקחה פנייה חדש והאווירה השתנתה בצורה חדה, ומשום מקום, אלז'יה וודס (פרודו משר הטבעות) הופיע על המסך, בטריילר חשיפה קריפי ולא מובן בעליל, לכותר VR  חדש העונה לשם Transface, שצפוי להגיע אלינו בסתיו 2018.

אחרי ההצלחה המרובה של Black Flag ככותר פיראטים יותר מאשר כותר Ubisoft  ,Assassin Creed סינגפור החליטה לנצל את מנוע השייט המצוין ולהכריז על כותר פיראטים חדש – Skull And Bone, שצפוי לקחת את העניינים צעד אחד קדימה. סרטון המשחקיות שהחברה הציגה, התמקד במצב הרשת של המשחק בו שתי קבוצות של חמישה שחקנים ילחמו זו כנגד זו, בקרב ספינות אימתני בלב ים.

Ubisoft לא ויתרה על ההזדמנות להעיר את הקהל ולהכניס אותו לקצב עם כוריאוגרפיה מרהיבה לצד סרטון החשיפה ל -Just Dance 2018, כותר הריקודים שיגרום לכם להזיע בסלון, להתפדח מול צופים ברחבי הרשת.

באופן מפתיע, South Park חזר למרכז הבמה עם South Park: Phone Destroye, כותר תפקידים חדש למובייל, שמסתמן כי לא יאכזב את מעריצי הסדרה הוותיקים.

מסתמן כי שיתוף הפעולה עם נינטדנו הכניס את Ubisoft לשוק ה-Amiibo, בסימולטור ארקדי בחלל חדש שעושה שימוש מתוחכם בטכנולוגיית ה-Amiibo, ומציע מגוון פסלוני חלליות אותן ניתן לשדרג ולשחק ב-StarLink Battle for Atlas.

אחרי שלא הצליחה לעמוד בציפיות השחקנים, Steep מנסה לעשות קאמבק עם הרחבה חדשה שתגיע ב-5 לדצמבר ותתמקד כולה בליגה ובמקצים האולימפיים.

כמובן ש-Far Cry קיבל את זמן הבמה שלו, והוצג בסרטון משחקיות חדש לצד נעימות מקהלת הכנסייה של פרויקט שערי גן עדן. הטריילר החדש לאחת החוות החקלאיות של הופ טאון מונטנה, בדרכנו לקרב כנגד הכנסייה הפנטית. למשימה מתלווה בומר, כלב הצייד שלנו וגרייס ארמסטרונג, קלעית מיומנת ואחת משכירי החרב אותם יוכל לגלם המחשב או אחד החברים שלנו.

אחרי שחשבנו שראינו הכל, Ubisoft  הטילה עלינו פצצת נוסטלגיה מרגשת ומלאת זיכרונות.  אחרי 15 שנים של ציפייה אינסופית מצד קהל המעריצים, קיבלנו טריילר חשיפה ל-2 Beyond Good  And Evil, כותר ההמשך לאחד הכותרים המשובחים ביותר של החברה. הכותר החדש יתפקד בפריקוול, ויתרחש לפני לידתה של ג'יין, גיבורת הכותר הראשון.

בסיום התערוכה חשפה החברה סרטון משחקיות מורחב ל-Assassin Creed Origin שבהרבה מובנים משנה את מכניקות המשחק, עם מערכת עליית רמות ועץ יכולות שמאפשר לנו ליצור את הדמות האולטימטיבית וליהנות מחווית משחק שמתאימה לנו. עוד שינוי מהותי הוא מערכת הביזה ודירוג נשקים שמרחיב באופן משמעותי את הארסנל שלנו, ומוסיף תכונות פסיביות כמו חצים מורעלים ויכולות הגנתיות חדשות לדמות. מערכת הקרב  עברה מייקאובר רציני וכעת תתבסס מצד אחד על רמות וציוד מה שאומר שלא כל מהלך התגנבות יחסל את היריב, ומצד שני על לחימה חכמה יותר שידרוש מאיתנו לגשת לכל קרב באופן מחושב יותר. כמובן ש-Ubisof לא התפשרה על הפן הוויזואלי והציגה עולם מרהיב וסביבה ראליסטית המאוכלסת במיטב חיות התקופה והאזור, או במילים אחרות – יש לנו היפופוטמים!

E3- סיכום האירוע של Ubisoft