כשנתיים לאחר שחרורו של הכותר הראשון בסדרת משחקי Battlefront  של EA, נראה כי מפתחי המשחק חזרו למקורות של סדרת המשחקים, מהתקופה שלפני שהחברה קיבלה את הרישיון מידי דיסני ,  וחשפו כי הכותר החדש יקבל קמפיין עלילתי מסעיר אשר יהיה חלק מהקנון החדש של Star Wars.

sixteenNine.img (1)

לשמחתינו, לאור עמדת ה-EA Play, אשר נתנה למשתתפי התערוכה להתנסות בגרסת אלפא של Battlefront II, נראה כי הכותר הבא יחזור אל שרושיו ויהיה מבוסס תפקידים: Assault Trooper המהווה חייל סטנדרטי ומצוייד ברובה סער ורימון, Heavy Trooper לשחקנים שאוהבים להיות במרכז העניינים ולהצטייד במכונות הלחימה הכבדות, Officer שייתן תמיכה לשחקנים הנמצאים סביבו ואחרון חביב, Specialist אשר מוכשר בצליפה מטווח רחוק. לדבריEA בפאנל האירוע, תוכלו לצבור נקודות קרב (Battle Points) אשר יקנו לכם שדרוגים לכלי הנשק, תפקידים יחודיים כמו טייס בחללית קרב שנותן סיוע אווירי, לתפוס פיקוד על טנקים ולהשמיד את מטרות האויב ולגלם את אחד הגיבורים האוהבים עליכם לצד שאר השחקנים ולעזור להם בהשלמת המשימה.

EAPlay_SS2_TheedCity_TankBattle_WM (1)

המשחק יכלול שלל מפות המתבססות על מקומות אגדיים מהסרטים .ותוכלו  לבקר, בסמטאות נאבו, הג'ונגלים של קאשיק או אפילו בעולם הרטוב של קאמינו. חלק מהמפות יתרחשו בחלל, בין המשחתות והאסטרואידים, ויקיפו אל עבר כוכבי הלכת הקרובים. בנוסף, מצב ה-Galactic Assault, יאפשר לנו להנות ממגון השלבים במצב בו נצטרך להתגבר על גלי האויב, בעבודת צוות  ולצד סצנות סינמטיות מרהיבות.

בדומה לכותר הקודם, גם הפעם נזכה לגלם את אחד מגיבורי הסדרה, כאשר כל גיבור שנביר, בין אם זה דארת' מול, ריי, בובה פאט או האן סולו, יהיה בעל יכולות יחודיות משל עצמו ובניגוד למשחק. הבשורה היותר משמחת היא שבניגוד לכותר הקודם, תוכלו הפעם להשקיע בסגנון  ולשדרג את הגיבורים שאתם בוחרים כרצונכם.

large.img

EA סיפרה כי  כל שחקן שרכש את המשחק יקבל גישה לכל התוכן שיצא באופן מידי עם יציאת המשחק, לצד תכנים עתידיים כמו מפות וגיבורים מהסרט החדש בסדרה , The Last Jedi, אשר צפוי לצאת בדצמבר, כחודש לאחר יציאת המשחק.

תוכלו להצטרף למלחמה הגלקטית ולעזור במאבק כנגד הצד האפל, או לעזור לו בהשתלטות על הגלקסיה ולחסל קצת חלאות מורדים, החל מה-17 לנובמבר גם דרך קונסולות ה-Playstation 4 וה-Xbox One וגם במחשב האישי.

E3: הפרטים החמים של Star Wars: Battlefront II

במהלך E3, שחררו EA סרטון משחקיות ל-Star Wars: Battlefront II אשר מראה את אופיו של משחק ההמשך בסדרה.