מרות שתערוכת E3 נפתחת באופן רישמי רק ביום שלישי, חברות המשחקים הגדולות כבר מתחילות לחשוף את ארסנל המשחקים שלהן באירועים מרכזיים המשודרים ברחבי העולם, ככל הנראה בכדי שבמהלך האירוע יתנו את מלוא תשומת ליבם לקהל הנוכח בתערוכה. אתמול בשעה EA 22:00 עשתה את הספתח באירוע ה-EA Play שהתרחש בהוליווד.

האירוע נפתח בטיזר קצרצר לכל ההכרזות בתערוכה ולאחריו עלתה לבמה להקת מתופפים לבושים בחולצות שחקני פוטבול המבשרים את בואו של Madden NFL18, כותר הפוטבול הפופולרי של החברה, שבדומה לכותר האחרון בסדרת Fifa, יקבל מצב סיפור המתמקד שחקן מקצועי בתחילת דרכו העונה לשם דיוין וויד, ומלווה אותו בצמיחת הקריירה וחושף במקביל פרטים אודות חייו האישיים.

משם עלה הנציג של Dice והעביר את הפוקוס אל Battlefield 1, מותג הדגל של הסטודיו. אחרי סרטון קצר שהציג מגוון חוויות מרשימות מצד קהילת המשחק ומיד לאחר מכן הוא סיפר על שתי מפות חדשות שיתרחשו בשעות הלילה וידרשו על גבי תשתית תעלות ענקית שיפתחו בפנינו הזדמנויות טקטיות חדשות. הדובדבן האמיתי שבקצפת היה ה-In The Name Of The Tzar, חבילת ההרחבה החדשה שתיקח אותנו לחזית הרוסית, עם 8 מפות חדשות, רובן מתרחשות בסביבה מושלגת, תרחיב את ארסנל הנשקים שלנו, ולראשונה בסדרה תאפשר לנו לגלם חיילות כחלק מיחידת הצלפיות של רוסיה.

בחלק הבא הציגה החברה את ההישג העצום של של Fifa כספורט אלקטרוני יציב שהצליח להביא לגדולות לא מעט שחקנים, כמובן שהיא לא פספסה את ההזדמנות לעלות את צמד מומחי הכדורגל ומשחקי Fifa השנוי במחלוקת ,Men In Blazers , שהציגו את הביצועים המשופרים הוויזואליות המרשימה והאנימציות החדשות של הכותר החדש בסדרה, Fifa 18, שמציג מגוון שיפורים וויזואליים, לצד אנימציות ומשחקיות מתקדמת וקינחו במצב הסיפור החדש המהווה המשך ישיר לעלילה האהובה של הכותר הקודם.

אחרי שהוכרז לפני מספר שבועות, Need For Speed Payback קיבל את הפוקוס שלו על הבמה. הכותר החדש יכניס אותנו לנעליהם של שלושה נהגים היוצאים כנגד קרטל מסוכן העונה לשם האוס. Payback, בשונה מקודמיו, לא יתמקד רק במסלולי מרוצים, אלא במסע הנקמה של השלושה שיכלול משימות שוד, מרדפים אינטנסיביים וקרבות רכבים. ההתמקדות בשלושה דמויות מוסיפה למשחק אלמנט חדש במצב הסיפור שיעביר את השליטה שלנו בין הדמויות. במהלך המשחק נוכל להשיג כמות עצומה של שדרוגים ושיפורים, לרכוש גרוטאות ולהפוך אותם לרכבי החלומות שלנו.

אחת היוזמות האהובות עליי בכנסים בשלושת הכנסים האחרונים של EA היא EA Original, פרויקט בו החברה תומכת וממנת פרויקטים מרשימים של חברות אינדי. השנה היא ב-Hazeligit בראשותו של ג'וזף פארס, הבמאי של Brothers: A Tale of Two Sons, במשחק חדש העונה לשם A Way Ouy אשר יקח אותנו לצד חבר נוסף למסע קואופרטיבי העוקב אחרי ליאו ווינסט, אסירים המנסים להימלט מהכלא. בין אם תחליטו לשחק ברשת או לחלוק ספה עם חבר, המשחק יתרחש במסך מפוצל שמשתנה במיקומו ובגודלו בהתאם לסצנה של כל דמות.

אחרי שהכריזה על הקפאת העבודה שלה על סדרת משחקי Bioware, Mass Effect שחררה אתמול טיזר ל-Anthem, משחק חדש שייחשף במלואו הערב, בתערוכה של מיקרוסופט. המשחק החדש יתרחש ככל הנראה בעולם עתידני בו חיים מגוון זנים לא מוכרים של בעלי חיים, רובוטים, בני אנוש ו-Mechs.

כמובן ש-EA לא שכחה את מעריצי סדרת NBA וחשפה את הכותר החדש בסדרה אשר יכלול מצב סיפור שיקח אותנו למסע ברחבי ארה"ב, למגרשים הציבוריים ולאולמות העצומים, במטרה להשיג את התהילה שלנו כנגד גדולי ה-NBA ולצד כמה חברים. ההתקדמות שלנו במשחק תביא לשיפור ביכולות הדמות שלנו ובפתיחה של מגוון אביזרי ביגוד.

את החלק האחרון של האירוע העבירה ג'נינה גוונקאר, המדובבת של אידן ורסיו (Iden Versio), מפקדת יחידת האינפרנו (Inferno) של כוחות האימפריה המתפקדת כיחידית עילית המתמחה הם כטייסים והן כיחידה רגלית מיוחדת אשר תהווה כחלק מרכזי במצב הקמפיין של Star Wars Battlfront 2. היא הציגה בגאווה את מגוון השיפורים שהסדרה עברה, תודות לפידבקים מצד הקהילה, מאז הכותר הקדום כמו קמפיין לשחקן יחיד, הוספת מקצועות, מגוון גדול יותר של גיבורים, כלי נשק וכמובן מפות שמשתרעות על שתי הטרילוגיות הישנות לצד The Force Awaking ו-The Last Jedi שצפוי להגיע אלינו בדצמבר השנה. EA סגרה את האירוע בחצי שעה של משחקיות טהורה, בקרב עצום בין כמה מטובי השחקנים ברחבי העולם.

E3 – סיכום האירוע של EA

EA פתחה את אירועי E3 יומיים לפני התערוכה, ב-EA Play