לפעמים אני שוכח שבנדאי-נאמקו היא גם מפיצה ולא רק צמד מפתחות יפניות שהתאחדו. כי להגיד "היא עסוקה במיוחד בהשקה הסופר מוצלחת של Tekken 7 ורק בזה" היא טעות. אתם מבינים, בסוף אפריל היא הפיצה את Little Nightmares, כותר פלטפורמה-פאזלים-אימה מבית Tarsier Studios השוודית. כותר שבמבט ראשון גרם לי לחשוב "אה, אז זה Limbo רק גרוטסקי ובצבע". ומסתבר שאני גם לא היחיד. הידד למוח הכוורת האסוציאטיבי של אנשים באינטרנט. Little Nighmares הספיק לצבור ערימה של ביקורות משתפכות ומיני סדרות "בואו נשחק" של היוטיובר האהוב עליכם.

Little Nighmares מספר את סיפורה של ילדה בת 9 רעבה ושמה הוא "שש". ובכך, נכנסה שש לרשימת דמויות הקרויות על שם מספרים. שש לכודה במתקן בים (או שמא זה כור מצרף או שזה החיים שלאחר המוות פשוט תבחרו את התיאוריה הפופלרית האהוב עליכם), The Maw, ועכשיו היא מחפשת את הדרך החוצה. דרך שכוללת את הספק-יצורים-ספק-שדים-ספק-גרסה-מעוותת-של-בני-אדם שמסתובבים ברחבי המתקן ויצורים קטנים שנראים כמו הליטל סיסטרז מביושוק. אבל למה שנדווח על כותר שיצא לפני חודש וחצי? או, שאלה יפה. במאי, שחררה בנדאי-נאמקו טיזר מסתורי שכלל (לצד קטעי גיימפליי וציוני ביקורות). טיזר שחשף את קיומה של חבילת הרחבה לכותר. הנה, תסתכלו:

עכשיו, נשאלת השאלה – מיהו הילד המסתורי שבו צופה שש במוניטור? איפה הוא נמצא? האם זה פטיש? מה הולך פה?

אתמול החליטה בנדאי-נאמקו לספק הצהרה רשמית – הילד הזה? ובכן, הוא עומד להיות הכוכב של חבילת ההרחבה החדשה של Little Nightmares. מסתבר ש-שש לא הייתה האסירה היחידה במתקן. ושהמתקן, ככל הנראה, הרבה יותר גדול משחשבנו. Secrets of the Maw תציע סיפור אלטרנטיבי לעלילה המקורית, אבל ישנו סיכוי קטנטן לקרוסאובר. כי למה לא, בעצם. נוסף על כך, חבילת ההרחבה החדשה תהיה אפיזודית ותחולק לשלושה פרקים; הראשון ייצא ביולי, השני בנובמבר והשלישי בינואר 2018. הגיע זמן פחד, אימה וחיטוטים בלתי פוסקים באינטרנט על כל פיסת מידע או תיאוריה שקשורה לכותר. לצערנו, לא קיבלנו שום חומר חדש בדמות טריילר, אז הנה טריילר ההשקה לכותר המקורי:

Little Nightmares זמין כבר עכשיו ל- Playstation 4, Xbox One והמחשב האישי. 

נאמקו-באנדי מכריזה על חבילת הרחבה ל- Little Nightmares

המפיצה היפנית הכריזה על חבילת הרחבה חדשה לכותר הפלטפורמה-פאזלים