עמית דוד – עורך תוכן משני.
הנה עובדה מעניינת שככל הנראה כולם יודעים אבל אני ממש רוצה לפתוח בזה – קרייטוס הוא אחת מדמויות הדגל של סוני. כן, אדם אלים וזועם שרצח את אשתו והבת שלו נמצא באותה קטגוריה שחולקות איתה דמויות כמו שרברב איטלקי וקיפוד שרץ ממש מהר. כמו כן – God of War היא סדרה מאוד מאוד כיפית. בזכותה למדתי להעריך את הכיף שבחיסול גדודים של מפלצות בעזרת כוחות קסם ושני להבים. אבל משום מה לא ציפיתי לטריילר כמו זה שהוצג בתערוכה בשנה שעברה. התגובה שלי כללה נוסח דיי מקוצר ואפקטיבי – "הולי שיט לקרייטוס יש ילד", "הולי שיט יש לו גרזן במקום להבים" וכמובן "הולי שיט זה מדהים". העריכה נהדרת, האלימות עדיין מטורפת והשאלות מתחילות להצטבר: האם זהו אותו קרייטוס שאנחנו מכירים, או צאצא כלשהו? מאיפה הילד? האם האמא מתה? והאם אנחנו מקבלים ריבוט שימקם את קרייטוס בתוך המיתולוגיה הנורדית, או שהמשחק יתפקד כהמשך ישיר לעלילת הכותרים הקודמים?

משה יעקובוביץ – עורך תוכן ראשי.
אחרי שב-Bethsda הצהירה שתכריז על שני משחקים חדשים, ונוכח נהר השמועות שרץ בזמן האחרון, המשחק שאני הכי מצפה לו ב-E3 השנה הוא The Evil Within 2. אחרי שהכותר הראשון, אשר בוים על ידי שינג'י מיקאמי (בין היתר הבמאי של ארבעת כותרי Resident Evil הראשונים), הגיע אלי ב-2014 הוא זכה לקבל ממני את תואר הכבוד של משחק האימה האהוב עלי בכל הזמנים, זאת תודות ללילות נטולי שינה מלאים בדופק מואץ ורגעי בהלה, מהולים בקטעי WTF מרהיבים וארוזים היטב תחת רכיב נדיר יחסית במשחקי אימה – עלילה מצוינת. כל שנותר לי הוא להתפלל שהשמועות נכונות ולחכות ולראות לאן המושכות של מיקאמי יקחו אותנו הפעם.

THE_EVIL_WITHIN_survival_horror_dark_weapon_gun_battle_monster_____g_1920x1080

גבריאל שוש – כתב.
המשחק שאני הכי מצפה לראות ב-E3 השנה הוא Call Of Duty WW2. אכן כן, סדרת המשחקים שהפכה לבדיחת הקרש של עולם הגיימינג היא זאת שמרגש אותי. לאחר מספר כותרים כושלים, לא מעט בזכות הניסיונות להפוך את הסדרה לעתידנית ו-"חדשנית", אני שמח לראות את Activision חוזרים למקורות. הטריילר של המשחק הצליח לעורר בי תחושת נוסטלגיה שהחזירה אותי לשנת 2003, כאשר לראשונה נכנסתי לנעליו של Private Martin וניסיתי לשרוד את מבצע Overlord, אי שם עמוק בתוך שטח האויב תחת אש מקלעים גרמניים. לראשונה מזה כמעט עשור שמשחק Call of Duty הצליח למשוך את תשומת ליבי ונותר לי רק להתפלל שתור הזהב של הסדרה יחזור עם הכותר החדש… עד אז סלחו לי אבל אני זז לכבוש את אירופה מחדש.

אל זאולר – כתב.
הדבר שאני הכי מצפה לו ב-E3, הוא ההכרזה של Starfield מבית Bethesda. כידוע, Bethesda מתמחים ביצירת משחקי Rpg מעולים ובניהם The Elders Scrolls ו-Fallout. לדברי החברה, הכותר החדש יתרחש בחלל, ובתור חובב מדע בדיוני אני מקווה שהיא תיקח את הסיכון ותתעלה על עצמה. כפי שנאמר על-ידי החברה, Starfield מתרחש בעתיד הרחוק מאוד, ביקום של Fallout. למשחק יהיו בין 5-10 מינים וזנים של חייזרים והוא יכלול מסעות חלל ועולמות מרכזיים. חלק מעולמות המשחק יהיו רנדומליים ומיוחדים לחלוטין כמו שרק Bethesda יודעים לעשות.

אסף יפה – כתב.
המשחק שאני הכי מצפה לו בE3 הקרוב הוא Death Stranding המשחק הראשון שאנחנו מקבלים מקוג'ימה לאחר עזיבתו מKonami מסתמן כמשחק אימה, האם מדובר בצעד חכם? אני לא יודע אבל מה שבטוח הוא כשהמושכות אצל קוז'ימה אתם יכולים לישון בשקט… לאחר שצפיתי בשני הטריילרים המצמררים הסקרנות והצפייה שלי לגביי המשחק גדלה ואני מצפה לקבל מידע נוסף על המשחק ואולי אפילו סרטון גיימפלי.


עומר קפרא – כתב
מתוך כל המשחקים שאני מצפה לראות ב-E3 השנה, הכותר המסקרן ביותר, שכעד לא מזמן בילה תקופה ארוכה מתחת לרדאר של כולנו, הוא Armored Core 6. סדרת ה-Mech הארוכה של From Software שהתחילה את דרכה עוד בקונסולת ה-Playstation 1. הסדרה שתמיד התגאתה ברמת ההתאמה האישית לכול פרט קטן ב Mech שנמצא לרשותכם, שהביאה לנו משחקיות מאתגרת (כמצופה ממשחקי From Software ) ומוזיקת טכנו מקפיצה. אחרי הכותרים הממוצעים של הדור הקודם, כולי מלא תקווה שבה הם יוכלו לשפר ולתקן את הפגמים של הכותרים הקודמים ולחזור שוב לגדולה.

 ספרו לנו בתגובות לאיזה משחק אתם הכי מצפים?

הציפיות שלנו מ-E3

שאלנו את הצוות שלנו שלנו מה ההכרזה הכי מצופה שלהם ב-E3 הקרוב, וזה מה שהם ענו.