כולם מוכנים לקיץ? כולם הספיקו לנקות את הפילטרים של המזגנים? הספקתם לקנות מינוי לבריכה העירונית? להכין את הבית לסוף העולם כתוצאה מהתחממות גלובלית וטביעת הערים הגדולים בים? יופי. כי יש לנו כותרים חינמיים לדווח עליהם. אז אחרי שמייקרוסופט פרסמה בשבוע שעבר את רשימת הכותרים החינמיים שיגיעו אל משתמשי ה- Xbox Live במהלך חודש יוני, סוני לא נשארת חייבת ומפרסמת את רשימת הכותרים החינמיים שיגיעו אל משתמשי ה- Playstation Plus. במהלך מאי קיבלו המשתמשים, בין השאר, את Abzû, כותר הנע בקו התפר שעובר בין משחק וידאו ליצירת אומנות אינטראקטיבית ואת Tales From The Borderlands, כותר ההרפתקאות האפיזודי מבית Telltale המבוסס בתורו על העולם המופרע של פנדורה מבית Gearbox. אז מה מגיע לכם החודש?

בעלי ה- Playstation 4 עומדים ליהנות החודש מ- Killing Floor 2, משחק ההמשך לכותר האקשן-יריות-זומבים משנת 2009 שפותח על ידי סטודיו Tripwire Interactive האמריקאי ששילב בין Left 4 Dead, מצב הזומבים של Call of Duty וחלק מאוד מאוד קטן מהעלילה של "28 יום\שבועות אחרי". חודשיים לאחר התפרצותה של מפגת זומבים ברחבי הממלכה הבריטית (עליה אחראית חברת ביוטכנולוגית שהחליטה לשבט כל דבר אפשרי) ולא הספקנו להגיד "אסור להגיד את מילת הז'" ואוי לא כל אירופה התמוטטה. כל מה שנותר הוא לנסות ולהשיג כמה שיותר כלי נשק (והו, כמה ש- Killing floor 2 מלא בהם) ולהילחם בגלים של גלים של זומבים, יצורים מעוותים וככל הנראה ה- Bomber מה… כותר האחר של הזומבים. הכותר השני שיגיע אל הקונסולה עומד להיות גם הוא כותר הרפתקאות אפיזודי. לא של Telltale הפעם – Life is Strange. מקס, סטודנטית לצילום מגלה את היכולת להחזיר את הזמן לאחור ומשתמשת בה כדי לפתור תעלומות ברחבי אקדמיית בלאקוול מלאת הסמים-אלימות-תקיפות-מיניות-ורצח-ספונטני ולהציל את תושבי מפרץ ארקדיה (שם ממוקמת האקדמיה) מאסון עתידי.

תוצאת תמונה עבור ‪Abyss Odyssey‬‏

בעלי ה- Playstation 3 עומדים ליהנות החודש מ- Abyss Odyssey. כותר אקשן-RPG מבית ACE Team, המפתחת הצ'יליאנית העומדת מאחורי Zeno Clash ו- The Deadly Towers of Monsters. חבורת גיבורים יוצאת להילחם במכשף מרושע וצבאו, שחלומותיו משפיעים על המציאות בצ'ילה של המאה ה-19. על פי צוות הפיתוח, הגיימפליי של Adyss Odyssey מושפע מאוד מ- Super Smash Bros, ו- Street fight ועיצוב הכותר מושפע מזרם האר נובו. הכותר השני שיגיע לקונסולה עומד להיות WRC 5: World Rally Championship. כותר ההמשך בפרנצ'ייז המירוצים שהוא לא Forza, Gran Turismo, Dirt, Need for Speed, Burnout ו – Super Mario Cart. צאו להתחרות באליפות מירוצי הראלי לשנת 2015. וזהו. זה הפרמיס.

בעלי ה- Playstation Vita עומדים ליהנות החודש משני כותרים שהם כל כך אינדי שאפילו אין להם ערך בויקיפדיה. הראשון, Neon Chrome, יריות-ממבט-עילאי המתרחש בסביבה כל כך סייברפאנקית שעוד מעט והמפחתים יכריחו אותנו לקרוא את "נוירומנסר".  הדיל הוא כזה – יש משגיח עליון… הוא כנראה השליט העליון בעולם של Neon Chrome. הוא יושב על כס שמחוברים אליו מלא כבלים ואף אחד לא יודע אם הוא נוח. יש לו צבא מלא באויבים. לנו יש מלאנתלפים כלי נשק. אתם יודעים איך זה ממשיך. הכותר השני שיגיע אל הקונסולה ממשיך בקו המשחקים ממבט עילאי לחודש יוני, אבל מכיוון שונה לגמרי – Spy Chameleon. כותר התגבנות-פאזלים שיכניס אותנו לכפות רגליה של זיקית קלפטומנית ומתבסס בעיקר על העובדה שזיקיות יכולות להחליף צבעים.

כותרי ה- Plus לחודש יוני

שיואו איזה כיף הקיץ בא וסוני מפרסמת את רשימת הכותרים החינמיים למשתמשי ה- Playstation Plus.