אחד האלמנטים המרכזיים ביותר בסדרת משחקי Witcher המשובחת הוא היכולת להפוך כל משימה להרפתקה סוחפת, עשירה בתוכן עלילתי איכותי ומגוון דמויות עמוקות ומעניינות. לכן אין פלא שהעולם המרהיב, פרי יצירתו של הסופר הפולני אנדרז ספקווסקי, מגיע למסך הטלוויזיה באנגלית, כהפקה ייחודית של Netflix.

הסדרה החדשה צפויה לעקוב אחרי משפחה מיוחדת המתאגדת במטרה להילחם על האמת שלה בעולם הפנטזיה המסוכן. למרות שעדיין לא צוין כיצד ישולבו הויטצ'רים בעולם, אך אנחנו מנחשים שלפחות חלק מבני המשפחה יהוו חברים באחד ממסדרי לוחמי המפלצות ובהחלט מצפים לראות דמויות מפתח מעולם הסדרה העשיר.

the-witcher-3-wild-hunt-1

בתגובה לפרסום, אמר הסופר:" אני נרגש ש-Netflix תעשה אדפטציה לסיפורים שלי, אשר ישארו נאמנים למקור ולנושא עליו השקעתי יותר משלושים שנה של כתיבה" עוד הוסיף הסופר, שיתפקד כיועץ מרכזי לצוות, כי "אני מתרגש לקראת המאמץ המשותף שלנו, וכן הדרך בה מפיח הצוות המאוגד חיים בדמויות".

אין ספק ש-Netflix לקחה על עצמה מטלה מאתגרת ושאפתנית מאוד- לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהביאו את סדרת הספרים והמשחקים להיכל התהילה. אנחנו רק מקווים שהם יצליחו למנף את ההזדמנות העצומה שנפלה בחלקם.

Fortnite Battle Royale עומד להיות חינמי לגמרי

Epic Games ו- People Can Fly הכריזו על תאריך יציאה למצב הבאטל רויאל החינמי של Fortnite.