החברה הפיתוח 612 Games הכריזה על Wild West Online, כותר MMO חדש אשר יושק כבר במהלך הסתיו הקרוב. זמן מה לאחר ההכרזה, המפתחת פרסמה תמונות משלבי הפיתוח של המשחק וגרמה לאלפיי גולשים להסיק כי מדובר ב-Red Dead Redemption 2. כמובן שהייפ שנוצר שיחק לטובתה, וכתוצאה מכך, הרבה משקיעים התעניינו בפרויקט והחלו לממן אותו באופן מלא, כך שלא היה צורך להעיזר בפרויקט מימון ההמונים של Kickstarter.

Wild West Online 4

Wild West Online הוא משחק עולם פתוח מרובה משתתפים, אשר יאלץ את השחקנים לחשוב מחוץ לקופסה, להתאגד לכנופיות, לשבור את החק או להגן עליו, להלחם זה בזה, לשוטט בערבות או להתיישב בסלון המקומי לאיזה משחק קלפים. השחקנים יוכלו לבחור מקצוע ייחודי אשר ישפיע באופן ישיר על כלכלת המשחק. יחד עם זאת, המשחק יכיל אלמנטים מעולם הRPG הקלאסי כמו שדרוגים לביגוד ולכלי הנשק אך לפי מפתחי המשחק, הדבר לא יתבסס על רמת הדמות. המשחק יהיה מבוסס על אלמנטים דומים למצב מרובה המשתתפים של Red Dead Redemption, אך זאת תהיה חיה אחרת לגמרי אשר תאפשר לאלפי שחקנים להתמודד זה מול זה או יחדיו מול אתגרים מגוונים כמו שדידת רכבת או בנק, הצלת עלמות במצוקה או סתם לרכוב אל עבר השקיעה, כל אלה יתקיימו לצד עלילה מרכזית ודמויות מפתח שיניעו אותה.

Wild West Online 2

כמו שזה נראה, שני המשחקים צפויים לנחות השנה וזה נשמע כמו בעיה חיובית למשתמשי המחשב האישי. באשר ל-Wild West Online אשר נבנה מאפס כמשחק למחשב וכמשחק מרובה משתתפים, קשה להתעלם מהפוטנציאל הרב אשר חבוי בו ולפי מנכ"ל החברה המפיצה DJ2, זוהי רק ההתחלה.

הוכרז משחק הרשת Wild West Online

Wild West Online, משחק רשת חדש שגרם ללא מעט בלבול, שופע פוטנציאל ותופס די מהר את מקומו כאחד הכותרים המצופים למחשב האישי.