באופן משמח, מסתמן כי EA ו-DICE הקשיבו לפידבקים ולביקורות של הכותר הקודם בסדרת Star Wars Battlefront. התובנה הראשית שלהם הייתה כי המעריצים משתוקקים למצב שחקן יחיד, בעל עלילה עמוקה ומושקעת אשר תקרין קצת אור על המאורעות שבין שובו של הגד'יי להכח מתעורר. Star Wars Battlefront II יקנה לשחקנים פרספקטיבה אחרת לגביי הקונפליקט המתמשך בין האימפריה הגלקטית לבין ברית המורדים המתרחש בין הסרט השישי לשביעי. בזמן שברוב משחקי Star Wars עד כה, השחקנים גילמו את הגיבור הטוב אשר עוזר למורדים להביס את האימפריה המרושעת והמושחתת, הפעם השחקנים יכנסו לנעליו של חייל בשורות האימפריה ששהה על הירח אנדור וחזה בהשמדת של כוכב המוות  השני, שהביא לנפילת האימפריה אשר מתכננת נקמה – היכונו לחסל קצת חלאות מורדים!

SWBFII_Reveal_Screenshot_3_SP

במשחק השני תוכלו לשחק בשלל מפות מכל התקופות בסדרת הסרטים, ולגלם מגוון דמויות, החל מהרובוטים של קונפדרציית הבדלנים אשר מסתערים ברחבי נאבו, או חיילי המשובטים בקרב על ג'יאנוסיס ואפילו להשתתף במאורעות הסרט השמיני שצפוי להגיע לקולנוע לצד יציאת המשחק, ואם זה לא מספיק, אז המשחק יכלול מוד של קרבות חלל בו תוכלו לקפוץ אל תוך האקשן לצד חבריכם, להלחם נגד חלליות האויב ולפוצץ את משחתות האויב בשלל קרבות החלל המפורסמים.

SWBFII-Reveal-Screenshot-1

כמובן שגם הפעם נוכל להיכנס לנעליהם של גיבורי הסדרה – החל מקיילו רן, ריי, יודה, דארת' מול ועוד הרבה דמויות אחרות אשר תוכלו להשקיע ולשדרג במידת הצורך. אך בניגוד למשחק הוקדם, לכל דמות שתבחרו יהיה תפקיד משמעותי בשדה הקרב, גם אם מדובר בחייל רגלים, צלף, חובש או חיילי-תגבורת בעלי כלי נשק מאסיבים, ואם תרגישו שאתם לא מספיק מיוחדים, תוכלו לעצב את מראה דמותכם וצבעי לבושה כרצונכם.

שחקני הקונסולות יתברכו בפיצ'ר נוסף ומרענן – משימות משותפות במסך מפוצל,  בו יוכלו השחקנים להזמין חבר ולחוות יחד איתם את העולם של Star Wars במגוון משימות ייחודיות, אשר יתגמלו אתכם בנקודות אותם תוכלו להשקיע בדמותכם במצב מרובה המשתתפים.

SWBFII_Reveal_Screenshot_6_MP

מנהל הקריאייטיב של Battlefront II, ברנרד דיירנר, אמר בריאיון כי עדיף שלא יהיו חבילות עונתיות או בשפה העממית: Season Pass, "אנחנו לא רוצים לפלג את הקהילה שלנו. למשחקים מהסוג הזה, חבילות עונתיות הן לא הדבר הכי טוב", אך EA בתגובה הודיעה כי הדבר אינו אושר סופית על ידי החברה. כנראה EA ו-DICE עוד לא סגורים בניהם על שיטת המכירה. פשוט נאלץ להתאזר בסבלנות ולקוות ששני הצדדים יגיעו להחלטה הטובה ביותר עבורנו – השחקנים.

כפי שהוכרז בחגיגות ה-40, Star Wars Battlefront II צפוי להגיע אלינו  ב-17 לנובמבר ל-Xbox One, PS4 ול-PC.

היכונו להלחם למען הגלקסיה ב-Star Wars Battlefront II

הטריילר הרשמי של Star Wars Battlefront II נחשף לראשונה בחגיגות ה-40 של Star Wars אשר נערכו באורלנדו ומציג באופן מרשים ופנטסטי את עלילתו של המשחק הקרב ובא. הינה כל מה שאנחנו יודעים עליו.