מנוע המשחקים של חברת Unity נחשב לאחד ממנועי פיתוח המשחקים הפופולריים ביותר בקרב חברות משחקים ברחבי העולם ומונה כמעל ל- 5.5 מיליון משתמשים, זאת תודות לממשק קל ונוח לשימוש. בין הכותרים הגדולים המשתמשים בו ניתן למצוא את Pillars Of Eternity ו-Ori And The Blind Forest שזכו להצלחה רבה, וכן Cuphead ו-Escape From Tarkov אשר צפויים להגיע אלינו בשנה הקרובה.

בשנים האחרונות החברה מפעילה תוכנית ההסמכה הפועלת כבר במספר מדינות שונות בעולם וכעת, בשיתוף עם מכללת תילתן לעיצוב ותקשורת חזותית, מגיע לראשונה גם לישראל. תעודת ההסמכה מאפשרת לבוגרי לימודי פיתוח משחקים ולמפתחים בכלל להציג בצורה רשמית את המיומנויות שלהם ומקלה על מעסיקים בתהליך ההשמה. על מנת לחגוג את המאורע, המכללה לצד Unity העולמית ובשיתוף עם עמותת GameIS מקיימים היום כנס חגיגי אשר יתקיים במכללה בחיפה ופתוח ללא עלות לציבור הרחב.
17521772_10154449009962335_413285017_o

בתחילת האירוע יפתח במבחני הסמכה אותם יוכלו לקחת מפתחי משחקים ישראלים בתשלום, כשבסיומם יקבלו את התעודה המיוחלת. במקביל למבחנים 15 חברות משחקים ישראליות יציגו את המשחקים שלהם ויבצעו להם, יחד עם הקהל, Play Test. בהמשך הערב  יערך טקס חתימת הסכם שיתוף הפעולה, ואחריו פאנל בהשתתפות מספר אנשי מפתח בתעשיה הישראלית,אשר ידון בין היתר בתכניות ההסמכה של Unity, הפיצ'רים החדשים של המנוע, עולמות ה VR AR וכן טרנדים בעולם הגיימניג.  את החלק האחרון של האירוע יעביר גל כפיר, מנהל צוות הפיתוח של משחק האינדי השאפתני – Buck, ויספר על התהליך שהוא והצוות עבר החל מ"לידת" המשחק.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולתמוך ביוצרים, כי אין ספק שמדובר ביום שמח לתעשיית המשחקים הישראלית, שכן הוא מסמל צעד חשוב בהכרה העצומה של התעשייה העולמית  בתעשייה המקומית בישראל.

UNITY העולמית מזמינה אתכם למבחן ההסמכה הראשון מסוגו בישראל

מכללת תילתן לעיצוב ותקשורת חזותית מארחת את נציגי UNITY העולמית ובשיתוף GameIS לאירוע ההסמכה הראשון מסוגו בישראל