בהמשך ישיר ל-Middle-earth: Shadow of Mordor, שוב תוכלו להכנס לנעליו מלאות הבוץ (והדם) של טיליון אשר הפעם חולק את גופו קלברימבור, רוחו של האלף שחישל את טבעת הכח. הפעם הוא מוצא עצמו בשיאו של קרב מונומנטלי למען הארץ התיכונה אשר תיווכח לאיחוד של אלפי צבאות. תרם גילינו על עלילת המשחק מעבר למידע הרגיל על הגיבור ומלחמת עולמות שפרצה, אבל ידוע לנו שהפעם סאורון, בכבודו ובעצמו, הולך להתעמת עם טיליון. כמובן שעל הדרך תאלצו להתמודד עם אורקים ושאר חיות פראיות ש וגם הפעם וככל הנראה נתברך בהופעתן של דמויות מוכרות ואהובות מעולם שר הטבעות.

MiddleearthShadowofWar_Screenshot1_1488824795

אחד הדברים שהבליטו את Middle-earth: Shadow of Mordor מכותרים אחרים היה מערכת הנמסיס אשר הוסיפה שכבת אסטרטגיה לאקשן הגדוש במשחק. המערכת מאפשרת לשחקנים לראות את החוזקות והחולשות של שרי מלחמה ואורקים ספציפיים לפני, ומקנה לנו את האפשרות להסית חיילים פשוטים בצבא האורקים כנגד חבריהם ולהקים צבא עצום שישרת אותנו נאמנות ויצא למשימות התנקשות במפקדי אויב בכירים תוך כדי התססת מהומות. מערכת הנמסיס הייתה כמעין משחק שח-מט על סטרואידים אשר השתלבה באופן מדהים עם עולם הפנטזיה של המשחק.MiddleearthShadowofWar_Screenshot2_1488824798

מי ששיחק בכותר הקודם, מכיר ויודע ש-Shadow of Mordor היה מורכב משתי מפות ענקיות בהן היינו רצים את נפשנו ו/או רוכבים על בהמה על מנת להגיע ממקום למקום. הפעם הסיפור שונה – מפת המשחק תחולק לסקציות אותן תצטרכו לכבוש על מנת להגדיל את הסיכוי להבסת סאורון המטיל אימה ברחבי מורדור. תאלצו להיכנס אל תוך גבולות האויב, להשתלט על מוצבים ומבצרים אשר בכל אחד מהם יש מעל לעשרות משימות אותן תצטרכו  לבצע לפני ההשתלטות, ובסיומם תאלצו להתמודד נגד האוברלורד אשר שולט על המבצר. לאחר שהבסתם את האוברלורד, תצטרכו לקבוע מי ממפקדיכם יהיה ראוי מספיק על מנת להיות אחראי על המבצר.  לכל וורצ'יף יש יכולת שונה וברגע שתשימו אותו בראש המבצר, הוא יקנה לחיילי המבצר הספציפי הזה יכולת מיוחדת המאופיינת על ידו. לדוגמא, אם בחרתם באוברלורד שההתמחות שלו היא העלאה באוב, אז במהלך הקרב כל חייל אשר שייך למבצר יחזור לחיים לזמן מה לאחר מותו.

Middle-Earth: Shadow of War צפוי להגיע אלינו ב-22 לאוגוסט ל-Xbox One, PS4 ול-PC, והוא יתמוך במערכת Xbox Play Anywhere אשר תאפשר לרוכשים גישה למשחק דרך ה-Xbox או דרך המחשב.

 

 

כל מה שידוע לנו על Middle-earth: Shadow of War

לפני מספר שבועות הוכרז כותר ההמשך בסדרת משחקי Middle-Earth המשובחת ואין ספק שהוא נראה שאפתני, אז הנה מה שאנחנו יודעים עד כה על המשחק.