פברואר. 28 ימים (29 בשנה מעוברת) שעוברים כמו טיל וטוב שכך כי זה אמצע החורף ודי… פשוט, די. אני רוצה קצת אוויר חם ורוח כיפית ותזכורת לכך שההתחממות הגלובלית תגרום לכך שיום אחד נעלה ספונטנית באש. אבל עד שזה יגיע נסתפק בכותרים חינמיים. מייקרוסופט שחררה בסוף השבוע את רשימת הכותרים החינמיים שיהיו זמינים למשתמשי ה- Xbox Live Gold על קונסולות ה- Xbox One\360 במהלך חודש מרץ. במהלך פברואר קיבלו משתמשי ה- Xbox Live, בין השאר, את גרסת הרימאסטר לקלסיקת ההרפתקאות Monkey Island 2, את Project CARS, כותר הנהיגה המקצועית מבית Namco ואת Star Wars: The Force Unleashed, שדיסני דחקה הצידה כדי לשנות\לתקן את הקאנון. אז מה מגיע לכם החודש?

בעלי ה- Xbox One יקבלו לידם החודש את Layers of Fear, כותר אימה פסיכולוגית מבית סטודיו Bloober Team הפולני, המכניס אותנו לנעליו של צייר חסר שם החי בתקופה הויקטוריאנית ומנסה להשלים את יצירת המופת שלו. לאט לאט האובססיה לשלמות היצירה מביאה את הצייר להתדרדרות במצבו הנפשי. נצטרך לפתור פאזלים וחידות על מנת להמשיך ולאחוז במציאות. בהמשך החודש תגיע גרסת האולטרה ל- Evolve, כותר ה-FPS-מבוסס-מקצועות שהוא גם כותר "4 על 1" מבית סטודיו Turtle Rock שפיתח את Left 4 Dead. צאו להילחם במפלצות שונות בתור ארבעה ציידים. כמובן שזה לא כזה קל להרוג אותן, בעיקר לאור העובדה שבמהלך הקרב הן יכולות להתפתח ולזכות בכוחות חדשים. כשיצא ב -2015, זכה Evolve, בניגוד ל- Left 4 Dead, לקבלת פנים פושרת במיוחד.

בעלי ה- Xbox 360 יקבלו לידם החודש את אחד מכותרי ה-FPS-RPG הטובים ביותר של השנים האחרונות- Borderlands 2. השיגעון לא מפסיק בכותר השני כשאנחנו חוזרים לפנדורה, הפעם בתור אחד מתוך ארבעה ציידי כספות חדשים, על מנת לנקום ב"ג'ק הנאה" (תרגום מאוד חופשי של Handsome Jack) שהשאיר אותם למות במדבר הקפוא על גבי הכוכב ולהפיל את תאגיד "הייפיריון" בשליטתו, אשר שולט בבני האדם על גבי פנדורה. נשקים משוגעים, Clap-Trap אחד והמון ביזה של כספות וגופות. בהמשך החודש יגיע Heavy Weapon, כותר אינדי-ארקייד-shoot-’em-up-ב-2.5-מימדים שנותן לנו את האופציה להילחם בטנק נגד המון אויבים. תחשבו "גלאגה" רק לא בחלל ועם האופציה לזוז ימינה ושמאלה בלבד. כותרים אלה יהיו זמינים גם לבעלי ה- Xbox One בזכות טכנולוגיית התאימות לאחור של הקונסולה.

אלו הם משחקי ה- Gold לחודש מרץ. צאו למירוץ נגד אובדן שפיות, להילחם בגרסאות הענקיות והמרושעות של פוקימונים, לחקור כוכב שהוא למעשה מטאפורה ענקית והומאז' לכותרי ארקיידים וכמובן – תמשיכו לשחק.

כותרי ה- Gold של חודש מרץ