בשונה מכותרי הסדרה הקודמים, Mass Effect Andromeda נבנה מאפס במנוע ה-Frostbite 3. מעבר לגרפיקה משפורת שגרמת לנו להזיל ריר ולספור את הדקות עד אשר תיפול בחלקינו ההזדמנות לחוות את הגלקסיה החדשה, המנוע המשודרג מביא עימו מערכת קרב מהירה ונוחה הרבה יותר.

בדומה לקודמיו, גם Andromeda יתמקד בקרב מהיר מגוף השלישי. אך בנוסף לשיפורים מכנים ושדרוג משמעותי לאיכות האנימציות, ה-Jump Jet, אשר יהיה זמין בכותר החדש, ייתן לנו חופש פעולה גדול יותר בשדה הקרב שיאפשר לנו לקפוץ מעל מכשולים גבוהים, לתת דש זריז הצידה, להתחמק מאויבים ואף לרחף באוויר תוך כדי הטלת אימה מן השחקים.

3

פרט לכך, גם ארסנל הנשקים עבר שדרוג משמעותי, וכעת, בנוסף לנשקים משביל החלב, יתווספו עוד מגוון רחב של נשקים שפותחו באנדרומדה. מקור כל אחד מהנשקים ישפיע באופן ישיר על תפקודו: נשקים תוצרת שביל החלב ישתמשו בתחמושת ויגרמו לנזק גבוה לאויבים לא משוריינים בעוד שנשקי ה-Remnant יתפקדו כנשקי אנרגיה שאינם דורשים תחמושת ומתמקדים בנזק למגנים ביוטים.

אם מערכת הקרב החדשה ומגוון סוגי הנשקים לא מספקים אתכם, אז המשחק החדש מתהדר בעוד שינוי לא קטן ביכולות הדמות. אומנם הקטגוריות הישנות חוזרות לצד השדרוגים המיוחדים אליהם התרגלנו ב-Mass Effect 3, אך הפעם תהיה בידנו האופציה לבחור את היכולות שילוו אותנו לשדה הקרב. היות והכותר החדש מכניס אותנו לנעליו של ה-Pathfinder ולא של איש צבא, הוא לא נועל אותנו יותר לתפקידים הקלסיים של הסדרה כמו ה-Infiltrator או ה-Soldier. כעת תוכלו לשדרג ולשנות את היכולות שלכם מתי ואך שתרצו.

Mass Effect: Andromeda צפוי להגיע אלינו ב-21 למרץ ל-PC, PS4 ו-Xbox One.

מערכת הקרב של Mass Effect: Andromeda נחשפת

הטריילר החדש של Mass Effect: Andromeda מתמקד בחידושים שמסתתרים מאוחרי מערכת קרב חדישה ומשודרגת.