מפתחת המשחקים Bandai Namco האגדית, ששורשיה נעוצים עמוק בתעשיית המשחקים עוד מתחילת שנות השמונים, משחררת טריילר הכרזה לאחד ממשחקי המרוצים המצופים יותר של שנת 2017.

למעשה Project CARS 2 שייך לשלושת הסטודיואים: interactive entertainment, Bandai Namco ו-Mad Studios והכרזתו מסמלת גם על שותפותם בפרויקט. Project CARS 2 צפוי להכיל מעל 170 סוגי מכוניות ויותר מ- 60 מסלולי מרוץ שיתאפיינו בתוואי שטח שונים עליהם יתקיימו כמו שלג, קרח, עפר ובוץ אך ההפתעה הגדולה היא ההצהרה כי המולטיפלייר של המשחק יכיל מצב אליפויות חדש אותה הוסיפו החברות לבקשת השחקנים.

Project-Cars-2_8

מפתחיו של Project CARS 2 מדגישים כי הוא נוצר על ידי גיימרים ושופר ברמה המקצועית ביותר על ידי נהגי מרוץ. לפיכך הוא יכיל את LIVETRACK 3.0 – היא טכנולוגיה פרי פיתוחה של Mad Studios שאמורה לעזור למפתחים לחקות בצורה מדוייקת ביותר את חווית המרוצים עבור השחקן עם  מזג אויר דינמי, מרוצצים בשלל עונות השנה,  מסלול מטופחים יותר ופחות, שינויים בשעות היום והדמיה ברמה גבוה של פיזיקת צמיגי הרכב. כל אלו משתלבים היטב עם הפלטפורמות החזקות ביותר בשוק, ואמורים, לדברי החברה, ליצור את סימולטור הנהיגה המתקדם ביותר בעולם.

Project-Cars-2_2

Project CARS 2 צפוי להגיע אלינו לקראת סוף שנת 2017 כאשר גרסת המחשב האישי תתהדר ברזולוציה של עד 12K (רגע…מה?) עם תמיכה ב-VR, לצד פלטפורמת ה-Playstation 4 וה-Xbox One.

תנו גז וצפו בטריילר ההכרזה של Project CARS 2

Bandai Namco נותנת לנו הצצה לאחד ממשחקי המרוצים המבטיחים לשנת 2017.