כבר בתחילת 2016 כתבנו באתר על קת'ולו – אל הים המפלצתי, כשהוא מחכה בר'ליה העתיקה שבינה לבין כדור הארץ מפריד פורטל הממוקם אי שם במעמקי האוקיינוס. כדי להעביר את הזמן עד לפתיחת הפורטל אשר יתחיל את שנות שלטון האופל שלו על כדור הארץ, קת'והולו שולח מסרים תת-הכרתיים לבני האדם דרך חלומותיהם ואת עבדיו האנושיים לרדוף את אלה אשר מנסים לעצור את הפולחן ובמקרה הצורך גורם לגיבורים לאבד את שפיותם. המיתוס של ה.פ. לאבקראפט קיים איתנו כבר יותר מ- 100 שנים ו- 2017 תחזיר את קת'ולו דרך מדיית הגיימינג. בדצמבר האחרון דיווחנו על פרטים חדשים בנוגע ל- Call of Cthulhu, כותר RPG המבוסס על משחק השולחן באותו השם בפיתוחו של סטודיו Cyanide . בסוף השבוע שחררה מפיצת הכותר, Focus Home Interactive, טריילר ראשון ששם דגש על הפן העלילתי ומנסה להכניס אותנו אל תוך האווירה האפלה השולטת באי דארקוואטר.

הטריילר מזגזג בין אימה פסיכולוגית לתמונות מעוותות, רק לפני סופו אנו מקבלים הצצה לעל טבעי ולשיגעון שיגיע בהמשך. אני מרגיש מחויב לציין את עבודת הדיבוב המוצלחת ומקווה ש- Cyanide ישמרו על הרמה גם בכותר המלא. המ, טריילר מעולה האמת.

Call of Cathulhu יתרחש בשנות ה- 20 ויגולל את סיפורו של אדוארד פירס, בלש פרטי מבוסטון אשר נשכר לגלות מה עומד מאחורי מותה המצער של האמנית המצליחה שרה הוקינס ומשפחתה לאחר שמצאו את מותם בדארקוואטר, אי מבודד השוכן סמוך לבוסטון, בנסיבות מצערות. כשאנחנו נכנסים עמוק אל תוך החקירה, פירס מגלה שמאחורי מותם של משפחת הוקינס מסתרר צל אפל וישנו כוח על טבעי אשר שולט בכל. ככל שחקירתו מתקדמת והחולם הגדול דולק אחריו, הוא הולך ונופל אל תוך מעמקיי השיגעון.

Call of Cthulhu יגיע במהלך השנה ל- Playstation 4, Xbox One, והמחשב האישי. 

צפו: טריילר חדש ל- Call of Cthulhu

Focus Home Interactive ו- Cyanide Studios שחררו בסוף השבוע טריילר חדש לכותר המבוסס על סיפורו הקצר של ה.פ. לאבקראפט