הכירו את "BAD PAD", משחק פלטפורמר ישראלי אשר מפותח על ידי אבישי מזרב. המשחק לוקח את עצמו בקלילות  ומשלב לצד סגנון פלטפורמר קלאסי קצת אקשן, יריות, פאזלים והרפתקאות.

מעבר להיותו מפתח המשחק, אבישי מזרב הוא גם מוזיקאי ובפרט גיטריסט אשר הספיק להוציא אלבום סולו. לכן זה בכלל לא מפתיע שאת הפסקול של המשחק הוא ילחין בעצמו. לציידו של אבישי ניצבת קבוצת גרפיקאים מוכשרת מאינדונזיה העונה לשם "Oray Studios" אשר אחראית על כל העיצוב הגרפי במשחק.

אחת התכונות הכפיות של "BAD PAD" היא הוורסטיליות בעיצוב השלבים ובמשחקיות. בעוד שבחלק גדול מהמשחק נתמודד עם מכשולים שידרשו מאתנו קפיצות מדויקות וחשיבה מהירה, לא פעם נמצא עצמנו מתמודדים עם סביבה קצת שונה כמו קארטינג תת קרקעי, שחיה במצולות ואפילו קרב עקוב מדם מול בוס כזה או אחר, ואם כבר מדברים על דם, כל פגיעה קטנה בגיבור הראשי תלווה בשפריץ של דם שלא יבייש את טרנטינו.

613608428_preview_lavaEx

אין ספק שהסיפור מאחורי המשחק הוא מבין ההזויים ששמענו. כל גיימר מכיר את הרגע הזה שאנחנו מגיעים לשלב/אזור קשה בטירוף במשחק, מנסים שוב ושוב לעבור אותו, כשלאט לאט התסכול הופך לכעס. במקרה של "BAD PAD", הכעס הזה נגמר בהטלה עצבנית של בקר המשחק אל המסך. אלה שהפעם הפגיעה בשלט גרמה לקצר שהקים לחיים את המקשים שלו. "BAD PAD" יכניס אותנו לנעליו של מקש הריבוע במסעו להציל את אהובתו הנצחית, מקש העיגול, מפני כפתור האיקס שאיבד כל צלם אנוש במהלך הקצר.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום את חלקכם למשחק ולתת את אישורכם בעמוד ה-Greenlight של המשחק בחנות המקוונת של STEAM. אם אתם עדין מתבלטים, אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מגרסת הדמו של המשחק פה.

הכירו את Bad Pad – יצירה ישראלית חדשה