בעוד שתעשיית משחקי המחשב בעולם מתפתחת בקצב מטורף, התעשייה בארץ מתמקדת בעיקר בענף הסלולר, ההימורים, והפייסבוק, אך בכל זאת, מידי פעם, חברות ישראליות עצמאיות עושות צעד נועז, ומנסות לפרוץ לתעשייה. אחת החברות הללו היא "Larkon Studio", שאחראית על פיתוחו של "CivCraft – Legends of Ellaria",פרויקט שאפתני, כחול לבן, אשר משלב את ז'אנר משחקי התפקידים ומשחקי האסטרטגיה.

עולם פתוח ומגוון
Barracks_Dialog_Full

כיאה למשחקי תפקידים, בתחילת המשחק נוכל לעצב את הדמות שלנו ככל העולה על רוחנו, ולאחר מכן נבחר אחד מבין שלושה מקצועות-לוחם, קוסם, או בנאי (Builder). עלילת המשחק מתרחשת בעולם השופע של "Ellaria". העולם הפתוח צופן בתוכן מגוון עצום של אפשרויות, מצד אחד המשחק מאפשר לנו לפתח את הדמות שלנו על ידי השלמת משימות ועליית רמות ומהצד השני מאפשר לנו להקים ממלכה.

במידה ונחליט להקים ממלכה משלנו, ניתקל בצד האסטרטגי של המשחק אשר ידרוש מאיתנו לבנות ערים עצומות,לשמור על כלכלה יציבה, לכרות משאבים ואף לשלוט על צבא שלם שבעזרתו נוכל לכבוש ממלכות יריבות.

שליטה על צבאות
RTS_Fight_Full

אחרי שלוש שנים של פיתוח, הפרויקט עלה היום לאתר מימון הפרויקטים- "KickStarter", ובעתיד הקרוב צפוי לקבל גרסת Early Access שתהיה זמינה במחיר מוזל לתורמים ומאוחר יותר, במחיר הרגיל , לאלו שיעדיפו לרכוש מהחנות המקוונת של Steam.
בנוסף לגישה מוקדמת למשחק, התורמים יכלו גם להנות, בהתאם לסכום התרומה, מה- Special Edition שמגיע עם חבילת הרחבות, פס קול ועוד, ואף לקחת חלק בעיצוב חפצים, ואירועים המתרחשים במשחק.

לדברי החברה:"Larkon Studio היא חברת Indie צעירה עם ראיון מהפכני, אנחנו מעוניינים להשיק את המשחק על הצד הטוב ביותר, עם כמות מקסימלית של פיצ'רים, ולכן אנחנו רוצים לתת לכם את האפשרות לשחק "CivCraft" לפני ההוצאה הרשמית לסטים בכדי שנוכל לשמוע ממכם פידבקים והצעות אודות המשחק. כלומר ככל שכמות התומכים שלנו תגדל, ככה המשחק יראה טוב יותר ויכלול יותר פיצ'רים. אנחנו מקווים שהמשחק יפרוץ את השוק, ויפתח דלתות לעוד חברות ישראליות המפתחות משחקי AAA".

אז אם אתם מעוניינים לתרום את חלקכם- היכנסו עכשיו לעמוד ה-"kickstarter" של הפרויקט.

הקוסם בפעולה
FPS_Magic_Full

בסופו של דבר "CivCraft" גדוש בפוטנציאל. אנחנו נדאג לעקוב אחרי הפיתוח שלו, ולהחזיק אצבעות להצלחתו.

 

CivCraft: יצירה ישראלית שאפתנית