ציידי מפלצות וגם כאלה שחולמים להיות, היכונו לבטא הפתוחה למחצה של Monster Hunter: World, אשר תהיה זמינה החל מיום ראשון הקרוב (ה-09/12) ועד יום רביעי למנויי ה-Playstation Plus. הבטא תכלול 3 משימות עיקריות אשר יתפרסו כל גבי 2 אזורים. ביער העתיק תוכלו לצד את ג'גרס (Jagras) העצום שיספק נחיתה רכה לשחקנים החדשים, או מול האנג'נאט' (Anjanath) האיום שמתאים יותר לשחקנים המנוסים יותר. בחורבות הצריח הפראי, אדמת ביצה מיובשת, תוכלו לצוד את ה-בארות' (Barroth) אשר יספק אתגר ביניים לשלל השחקנים.

כמובן שלפני שיוצאים לצייד צריך לבצע מספר הכנות. האם נתמודד מול האתגר לבד? או שנחלוק את התהילה עם עד 3 חברים נוספים? אילו שיקויים וציוד ניקח? האם יש לנו מספיק צידה ומזון לדרך או שמא עלינו ללקט ולצוד לשם כך? והכי חשוב, את הנשק האולטימטיבי שלכם אותו תוכלו לבחור מבין 14 סוגים המשפיעים באופן ישיר על אופן המשחק וההתמודדות שלכם עם המפלצות. ה-Switch Axe לדוגמה מתפקד ככלי מצוין בידיהם של אלו המחפשים גמישות יחסית בקרב פנים אל פנים תודות לשילוב המצוין של גרזן בעל טווח ארוך וחרב מהירה שיכולה לשחרר פרץ אנרגיה קטלני , שחקנים המחפשים להעניק בין היתר תמיכה לשאר חברי הקבוצה צפויים למצוא יעילות רבה ב-Hunting Horn שמנגן מנגינות מחזקות ומשמש גם כאלה קטלנית. את כל אחד מהנשקים תוכלו לנסות בחדר אימונים ייעודי שיהיה זמין כבר בבטא.

גם  אם מבחינתכם המשחק הוא בגדר קנייה בטוחה, והבטא מרגישה לכם די מיותרת כי אתם כבר השתכנעתם, אנו ממליצים לכם לשקול את ההשתתפות שלכם בה, שכן כל אתגר שתסיימו בבטא צפוי לזכות אתכם בחפץ ייחודי אשר ישמש אתכם גם במשחק המלא. רק שימו לב שאתם מתחברים עם אותו משתמש גם לבטא וגם למשחק המלא.

Monster Hunter: World צפוי להגיע אלינו ב-26 בינואר 2018 למחשב האישי, Playstation 4 ול-Xbox One.

 

היכונו לבטא של Monster Hunter: World

מנויי ה-PS Plus, בשבוע הבא תוכלו לקבל טעימה ראשונה מהכותר החדש בסדרת משחקי Monster Hunter