Heart Stone

עוד לא הספקנו להתאושש מהרחבת ה-Lich King ו-Blizzard כבר מנחיתים עלינו הרחבה חדשה העונה לשם Kobolds & Catacombs a שתוסיף ארסנל קלפים ומשימות ייחודיות ברוח המבוכים וצייד האוצרות. בין הקלפים ניתן למצוא את Marin The Fox, הרפתקן מפורסם שמזמן תיבת אוצר כאחד היצורים של היריב. כשנשמיד את התיבה היא תיפתח ותעניק לנו אחד מבין שלל  האוצרות הייחודיים של ההרחבה.

כמובן שפרט לאוצרות, מבוכים חובים בתוכם גם לא מעט סכנות, אחת הסכנות הללו היא Crushing Walls, או בעברית – קירות מוחצים, אחד מהקלפים החדשים של ה-Hunter אשר משמיד את היצור הימני והשמאלי ביותר של היריב.

אך כמובן שהדבר הכי משמעותי בחיפוש אוצרות הוא האוצר עצמו, ולכן Blizzard  יצאה בהצהרה כי כל אחד מתשעת הקלאסים הקיימים במשחק, הולך לקבל נשק אגדי ייחודי. בין הנשקים הללו ניתן למצוא את ה-Dragon Soul של ה-Preist אשר מזמן דרקון (5/5) אחרי כל שלוש הטלות קסמים.

אבל התוספות לא נגמרות כאן, החברה הכריזה על מצב שחקן יחיד חדש וחינמי העונה לשם  Dungron Run בו השחקנים יתמודדו כנגד 8 בוסים. כל בוס שיושמד יעניק לשחקן קלפים חדשים, אך במידה והוא יפסיד בדרך, הוא יאלץ להיפטר מכל השלל.

Heroes of The Storm

לדברי Heroes of The Storm, Blizzard עומד לקבל עדכון גדול שיבצע לא מעט שינויים במכניקת המשחק. ראשית כל שחקנים יוכלו סוף כל סוף לתקשר זה עם זה באמצעות צ'ט קולי מובנה, דמויות המתבססות על התגנבות יהיו בולטות יותר לעין, מצלמת המשחק תעבור שינוי קלף, המגדלים לא יתבססו על תחמושת ויתקפו גם דמויות בלתי נראות, חיפוש המשחקים יהיה מאוזן יותר וכן ההתמקדות במשחק צפויה להתמקד יותר בביצועים האישיים של כל שחקן. פרט לכך השחקנים ישמחו לדעת כי לארסנל הגיבורים מצטרפות שתי דמויות איקוניות חדשות, Hanzo, הקשת שכיר החרב היפני, אשר מוכר לרובנו מכותר היריות הפופולרי של החברה – Overwatch ו-Alexstrasza המוכרת גם כמלכת הדרקונים מהיקום העצום של World Of Warcraft.

בעוד ש-Hanzo מתפקד כמתנקש ומתבסס על נזק מתפרץ עם מגוון היכולות המקוריות שלו כשבמרכזם זוג רוחות הדרקונים האיקונות,  Alexstrasza תשמש כדמות תומכת אשר מספקת כוחות ריפוי שלראשונה יתבסס על אחוזי ה-HP (נקודות בריאות) שלה ושל המטרה אותה היא רוצה לרפא.  בנוסף לכך, גם ה-Talents שלה (עץ יכולות פסיביות אליהן הדמות צומחת בכל עליית דרגה) יסתמכו על כך שהיא עומדת ברף אחוזי HP מוגדר מראש, מה שאומר שיהיה עליה להתמקם באזור בטוח יחסית ולחטוף כמה שפחות נזק כדי לספק את יכולות הריפוי האפקטיביות ביותר. יכולות הריפוי וההתקפה שלה מקבלות בוסט מהותי אחת ל-2 וחצי דקות, תודות ליכולת המאפשרת לה להפוך לדרקון.

Overwatch

אין ספק שהמודל העיסקי של Overwatch הוא מבין ההוגנים בשוק. מצד אחד הוא דורש תשלום חדש פעמי ותשלום אופציונלי לצורך קבלת קופסאות שלל שמעניקות פרטים אסטתיים בלבד. המודל הזה מאפשר ל-Blizzard  להמשיך לתחזק את המשחק מבלי לדרוש תשלום נוסף מהשחקנים על כל תוכן נוסף. הפעם הכריזה החברה על שתי תוספות חינמיות, מפה חדשה העונה לשם Blizzard World אשר תחולק למספר אזורים שונים המוקדשים כולם למגוון הכותרים המשובחים של הסדרה, בין האיזורים נוכל למצוא את הפאב של Hearth stone, הארקייד של Heroes of The Storm ומספר מבנים מוכרים מהעולם של Diablo, Warcraft ו-Starcraft. ודמות חדשה העונה לשם Moira אשר תתפקד כתומכת התקפית אשר יכולה לשלב את כוחות האופל (למטרת פגיעה) וכוחות האור (למטרות ריפוי). כמובן ש- Blizzard  לא שכחה לפנק אותנו בסרטון רקע חדש שמוקדש הפעם לרינהארט (Reinhart), אחת הדמויות המוכרות והאהובות במשחק.

World Of Warcrft

אם תשאלו שחקני World Of Warcrft ותיקים מה התקופה הכי יפה של המשחק, רובם יגידו שימי ה-Vanila, דהיינו בימים שלפני ההרחבות. לשמחתם הרבה, אחרי שנים של תחנונים ושרתים פרטיים ולא חוקיים, Blizzard  הכריזה על World Of Warcrft Classic, שרת חדש שנמצא כרגע בפיתוח, בו יוכלו השחקנים לחזור לימים הטובים של תחילת דרכו של המשחק. כמובן שלא כולם רוצים לחזור לימים הללו, וגם לקהל הזה Blizzard  דואגת עם הרחבה חדשה העונה לשם World of Warcraft: Battle for Azeroth אשר מסמנת את שובה של המלחמה המרכזית בין ה-Aliance וה-Horde, ותתמקד ככל הנראה בתוכן ייעודי לשחקני PVP.

ההכרזות הגדולות של Blizzcon 2017

אחרי אירועי שבוע המשחקים בפריז, הגיע תורה של Blizzard לחשוף שיניים ב-Blizzcon כנס המוקדש כולו לכותרי החברה.