כל מי ששיחק באחד מכותרי Serious Sam הקלסי זכה לשמוע את המשפט הנצחי "I Hate Running Backwards", אלה שחברת BINX בשיתוף Croteam ותחת המפיצה Devolver בחרה לקחת את הציטוט צעד אחד קדימה ויצרה משחק חדש הממותג תחת Serious Sam, אשר נושא בגאווה את המשפט המפורסם כשמו. תחילה חשבנו שמדובר בעוד גימיק זול אך כאשר התחלנו לשחק הבנו לעומק את הסיבה לכך.

I Hate Running Backwards עומד תחת הז'אנר ה-Shot em Up הוותיק, אך בשונה מכותרים קלסיים אחרים בז'אנר הוא מתנהל כולו בריצה אחורנית. נשלב גם CO-OP מקומי, מסך אחיד, מצלמה עילית וכמות עצומה של אויבים ונקבל בלאגן כאוטי, מתוזמן היטב, מפוצץ באדרנלין ותואם את אווירת העולם של Serious Sam. מעבר לריצה אחורנית ויריות סטנדרטיות תוכלו להיעזר בכלי רכב רבים ובמעל ל- 40 רובים מיוחדים שכל מטרתם היא לפרק את האויבים והסביבה לגורמים.

המשחק הוצג בפנינו לראשונה בתערוכת Gamescom השנתית. צוות הפיתוח המצומצם שממוקם בקרואטיה הציג בפנינו את המשחק ושיתף אותנו בשלבי הפיתוח הנוכחים שלו. באופן מפתיע, למרות שזכינו להתנסות בגרסת האלפא (גרסת פיתוח מוקדמת) לא נתקלנו בבעיות.

I Hate Running Backwards ישוחרר עבור פלטפורמות ה-PC, XBOX One, Playstation4 וצפוי להגיע אלינו בין מרץ לאפריל 2018 כאשר תאריך רשמי יוכרז בהמשך.

 

הכירו את I Hate Running Backwards, כותר הספין אוף של Serious Sam