בזמן שרובנו מחכים בקוצר רוח ל-Red Dead Redmption 2, עולם המערב הפרוע מקבל משחק חדש ומסקרן לא פחות – Wild West Online, משחק מרובה משתתפים (MMO) בו השחקנים חופשיים לחקור ולחוות את תקופת המערב הפרוע. אך בשונה מכותרים אחרים, יוכלו השחקנים לבחור באיזה צד של החוק להיות.

המשחק מכיל אלמנטי איסוף משאבים, מצב PVP הכולל קרבות בין שחקנים, ציד אוצרות ומגוון משימות אותם תוכלו לבצע לבד או לצד שחקנים נוספים

מפת המשחק תכיל אזורים מדבריים, מחנות מתיישבים, תחנות רכבת, חוות מבודדות ישובים ועיירות. כשתחליטו לעזוב את הסביבה העירונית  ולצאת למשימות, יהיה עליכם להתמודד מול מגוון סכנות בשטחים הפתוחים. במידה ותצליחו לחזור בשלום, תתוגמלו בפרס כספי, אשר באמצעותו תוכלו לקנות מגוון רחב של נשקים וציוד שיעזרו לכם לשרוד בעולם הקשוח של המערב הפרוע.

כמו שציינו, אחד הפיצ'רים הייחודים של המשחק הוא הצורך להחליט האם אתם רוצים לפעול בשירות החוק ולכבד אותו, או להפוך לפושעים אכזריים ובין היתר לשדוד חנויות ובנקים, ולרצוח אנשים חפים מפשע. אך דעו כי  ככל שתעברו יותר על החוק הפרס על ראשכם יגדל, ויותר שומרי חוק ינסו לצוד אתכם.

לעומת זאת שחקן אשר יחליט לפעול בחסות החוק יוכל להפוך לשריף של העיירה, להגן על כל אזרחי העיירה מפושעים ולשמור על הסדר הטוב. אם שריף נשמע לכם צדקני מידי, תוכלו גם ללכת בדרכם של ציידי הראשים ולצוד את הפושעים המסוכנים ברחבי האזור.

במידה ותרצו לנוח מהיריות והאקשן של המערב הפרוע, המשחק יציע לכם מגוון משימות שישלחו אתכם  למסע ברחבי המפה שם תוכלו למצוא אוצרות ולחקור את הסביבה. מעבר לכך, מפתחי המשחק מתכננים גם ליצור שרתים נטולי PVP  שיתמקדו בחיפוש אוצרות.

"מהרגע שחשפנו את  Wild West Online נכנסנו למערבולת בה כל יום המעריצים שואלים מתי הם יוכלו לרכוש את המשחק ", אמר סטפן בוגאי, מנהל קריאייטיב ראשי של 612 Games . "אנחנו נרגשים ופועלים במהרה על מנת לתת לגיימרים את הטעימה הראשונית של משחק המערבון לו כולנו מחכים."

נכון לעכשיו ל-Wild West Online ,אין תאריך יציאה רשמי, ובינתיים רק עבר אלפא ראשונה.

פרטים חדשים על Wild West online

בזמן שכולנו עסוקים ב-Wild West Online, Red Dead Redmption 2 צובר תאוצה וחושף פרטים חדשים.