הצלחתו המרשימה של Battlefield 1  בסוף 2016 הראתה לעולם ששחקנים עדיין רעבים למשחקי מלחמה המבוססים על הקרבות העקובים מדם של מלחמות העולם של המאה ה-20. ההצלחה הייתה כול כך גדולה שהיא גרמה לכול מתחריה המודרניים והעתידיים להיראות משעממים וחסרי משמעות והשפיעה לא מעט על התעשייה. בעקבות כך צץ לו כותר חדש בKickstarter –  שמנסה להביא את השחקן כמה שיותר קרוב לאקשן האינטנסיבי  של מלחמת העולם השנייה ב- Hell Let Loose.

Hell Let Loose הוא משחק יריות ראליסטי מרובה משתתפים בתקופת מלחמת העולם השנייה . בדומה למשחקים כמו Verdun,  הוא מנסה להיות כמה שיותר מדויק מבחינה היסטורית ולהציג את הקרבות המרשימים של מלחמת העולם השנייה כמו הפלישה ב-D-Day  ו-St Marie Du Mont . המשחק יכלול בתוכו מפות עצומות המשתרעות על כ-4 קילומטרים רבועים בהם יוכלו להלחם עד כמאה שחקנים בשרת. אך לעומת רוב משחקי היריות הנמצאים היום בשוק, הוא יכלול מספר אלמנטים מעולם משחקי האסטרטגיה באופן שיהיה קל ללמוד, אך קשה להתמחות (Easy To Learn, Hard To Master). האלמנטים הללו יבואו לידי ביטוי במהלך כיבוש אזורי המפתח במפה, אשר  יעניקו לקבוצה אמצעי לחימה מסוים בו היא תצטרך להשתמש באופן מחושב ויעיל.

החשיבה הטקטית של ב-Hell let loose  מתחילה כבר בבחירת אחד מ-13 התפקידים השונים אותם נצטרך לבחור בהתאם לצרכיה של המחלקה. כל תפקיד יקבל מעט מאוד אספקה, אימונים, וציוד בהתאם לתפקיד ההיסטורי שאותו הוא ממלא.

ברגע שאזור נכבש על ידי המחלקה שלכם, כל בעל תפקיד יידרש לעשות כל שביכולתו על מנת לשמור עליו. כדוגמה: הטכנאי יוכל לשים מוקשים ליד הכניסה לבסיס ולאחר מכן  להציב שקי חול ועליהם מכונת ירייה, הקצין יוכל להקים נקודות תצפית ולחפור תעלות כדי למלכד את האזור מפני תוקפים מהדרום והצפון ועוד.

כמשחק יריות טקטי יותר , כל תפקיד יוכל לבצע פעולות מסוימות ולנהוג בכלי רכב ספציפיים שמתאימים להכשרתו, לכן נהג טנק לדוגמה, מוגדר כתפקיד בפניי עצמם.

עם המעבר למשחקיות קצת יותר טקטית, Hell Let Loose  ישנה חלק מן האלמנטים המוכרים ממשחקי מרובי המשתתפים שאנחנו רגילים אליהם עד כה. אלמנטים כמו מספר הריגות, Perks, והנשקים אותם נפתח עם עליית הרמות יהיו חסרי תועלת. הדרך היחידה לשחק, או יותר נכון לשרוד, היא אך ורק בעזרת עבודת צוות וקליברציה בין כול חברי הקבוצה, תחת פיקודו של מפקד הכוח והקצין, כאשר השחקנים ינועו במחלקה אחת וימלאו את תפקידם כדי להשלים את המשימה.

עבודת המידול ואופן הפעולה של הנשקים  צפויה לפעול באופן ראליסטי, אשר יבוא לידי ביטוי בתכונות המקוריות של הנשקים  החל מכמות התחמושת, סוגי הכוונת, תזוזת הנצרה וזמן הטעינה. בנוסף לכך,נשקים רבים יצטרכו טיפול מורחב כגון החלפה וניקוי קנה הנשק במקרה הצורך.

אם אתם מעוניינים לתמוך בפרויקט אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד ה-Kickstarter שלו שבינתיים עבר את היעד הראשוני, להתרשם ובמידה ותירצו אף לתרום את חלקכם.  

Hell let loose צפוי להשתחרר כ-Early Acess ברבעון השני של 2018  במחשב האישי, ובהמשך גם לקונסולות, עד אז אתם מוזמנים לעקוב ולהתעדכן בקבוצת המעריצים הישראלית של המשחק.

 

Hell let loose – משחק או סימולציית מלחמת העולם השנייה.

אחרי החזרה של כותרי המיינסטרים למלחמת העולם הראשונה והשנייה, Hell Let Loose שואף להעניק לשחקנים ראליזם במיטבו בחסות מלחמת העולם השנייה.