וול, שרפתי את ההזדמנות שלי להכניס משהו על ספטמבר והחגים וסוכות בכתבה על הכותרים החינמיים שסוני תחלק למשתמשי ה- PS Plus. זה מה שקורה שיום כיפור וכותבים שתי כתבות במקביל. זה הלייפסטייל שאני בחרתי בו ורק אני אשא בתוצאות. אז בזמן שאני כותב במקביל על כותרי ה- Plus לחודש אוקטובר, למה שלא אנצל את הזמן לכתוב על כותרי ה- Gold? מייקרוסופט פרסמה את רשימת הכותרים החינמיים שיגיעו במהלך החודש הקרוב למשתמשי ה- Xbox Live Gold. במהלך ספטמבר קיבלו משתמשי ה- Xbox Live, בין השאר, את כותר המירוצים Forza Motorsport 5, את מותחן האינדי Oxenfree ואת Battlefield 3 שהוא כמובן Battlefield 3. אז מה מגיע לכם החודש?

בעלי ה- Xbox One ייהנו בתחילת אוקטובר מ- Gone Home, כותר הרפתקאות אינדי ששם דגש יותר על הסיפור וזכה בערימת פרסים. מתרחש בבית משפחת גרינברייר באורגון של 1995, קייטי, האחות הבכורה, חוזרת הביתה אחרי שנה של טיול בחו"ל ומגלה שכל המשפחה שלה (אמבה ואחות קטנה) נטשה את הבית. קייטי תאלץ לחפש אחר חפצים ורמזים שונים אשר יחברו תמונה מלאה המציגה את הנסיבות מאחורי העזיבה המסתורית מהבית ללא שום התרעה מוקדמת. בהמשך החודש יגיע אל הקונסולה The Turing Test, פאזלים-ממבט-ראשון מבית Bulkhead Interactive ובהפצתה של Squre-Enix. בעתיד הרחוק, המהנדסת אווה טיורינג מתעוררת משינה קריורגנית במעבדת מחקר של סוכנות החלל הבינלאומית ליד אירופה, אחד מירחיו של צדק, ומונחית על ידי מערכת בינה מלאכותית בשם Technical Operations Machine (או T.O.M.) להציל את שאר אנשי הצוות מסכנה לא ידועה.

 

בעלי ה- Xbox 360 ייהנו בתחילת אוקטובר מגרסת ה-HD לכותר השלישי בסדרת ההרפתקאות-פלטפורמה האהובה מבית Ubisoft- ריימן. הכותר שידוע גם בשם "לא הכותר השני" ו"זה בלי הארנבים האלה". הפעם, ריימן ייאלץ להילחם בלום אפל וצבא המגה-לומים המרושעים שלו על מנת להציל את העולם השליו ומבוסס המוזיקה שלו. בהמשך החודש יגיע אל המשתמשים Medal of Honor: Airborn. הכותר האחרון בסדרת האקשן-יריות-מגוף-ראשון של EA שהתרחש במלחמת העולם השנייה (לפני ש-EA העבירה את הסדרה לזמן המודרני ואז הרגה את המותג לטובת Battlefield) והראשון שנותן לנו להתנסות בצניחה מבצעית בימי המלחמה ההיא. היכנסו לנעליו של טוראי ראשון בויד טרוורס, חבר בדיוויזיה המוטסת ה-82 של צבא ארצות הברית, כשהוא יוצא להילחם בנאצים ופאשיסטים ברחבי אפריקה\אירופה.

ואלו הם כותרי ה- Gold לחודש אוקטובר. חשפו סודות משפחתיים כואבים, הצילו אסטרונאוטים בחלל, משהו על ריימן ועוד קצת מלחמת העולם השנייה. וכמובן – תמשיכו לשחק. 

כותרי ה- Gold לחודש אוקטובר

מייקרוסופט מפרסמת את רשימת הכותרים החינמיים למשתמשי ה- Xbox Live Gold לחודש אוקטובר.