כמעט ולא שמנו לב והנה עבר לו עוד חודש. כן, ספטמבר השנה היה בערך שבועיים וחצי. וכל החגים האלה הפכו גם את אוקטובר לחודש שכולו שבועיים וחצי. סוכות בפתח, מתרגשים? ובכן, למה לא להעביר את הזמן בסוכה (למרות שת'כלס, רובכם הגדול יהיה בחדר שלהם כי אף אחד היום לא באמת ישן בסוכה) מול הפלייסטיישן עם ערימה של כותרים?  וסוני, כמו אושפיזין שמכבד את עצמו, פרסמה את רשימת הכותרים החינמיים שיגיעו אל משתמשי ה- PS Plus לרגל חודש אוקטובר. במהלך ספטמבר קיבלו המשתמשים, בין השאר, את כותר האקשן inFAMOUS: Second Son, את כותר ההרפתקאות Child of Light ואת סימולטור הדייטים הכי טוב ב- 500 השנים האחרונות, Hatoful Boyfriend. אז מה מגיע לכם החודש?

בעלי ה- Playstation 4 עומדים ליהנות החודש מ- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, שלמרות המספר 5 בשם שלו הוא הכותר המי יודע כמה מכל בחינה, אפילו כרונולוגית, בסדרת ההתגנבות-אקשן האפית בניצוחו של הידאו קוג'ימה. בשנת 1984 יוצא הבוס הגדול (האנטגוניסט הראשי בסדרה והידוע גם בשם הקוד "נייקד סנייק")  למשימות שונות ברחבי העולם על מנת לבנות מחדש את יחידת שכירי החרב Diamond Dogs ולהתנקם ביחידת Foxhound האמריקאית. The Phantom Pain אמור לשמש חוליה מקשרת בין Peace Walker ל- Metal Gear המקורי מ- 1987. גם אם אתם לא מכירים את כל הקאנון שמאחורי MGS מדובר בכותר מצוין לחלוטין. בנוסף, ייהנו בעלי הקונסולה ממארז מיוחד שיכלול את שני הכותרים בסדרת האימה-הישרדות Amnesia. היכנסו לנעליהם של בני אדם פשוטים הנאלצים לחזות באימה לאבקראפטיאנית מהסוג הגרוע ביותר, בעוד מנסים לשמור על שפיותם.

בעלי ה- Playstation 3 עומדים ליהנות החודש מ- Monster Truck Battlegrouds. כותר שכולו מבוסס על הסוג מכוניות האלה שרק רד-נקס אוהבים. רד-נקס ואנשי העתיד מ"אידיוקרטיה". וזה כל מה שאני הולך לכתוב עליו כי הוא קיבל 30% ביקורות חיוביות בסטים. וזה מבוסס על ציוני משתמשים. בנוסף, ייהנו בעלי הקונסולה מ- Huslte Kings. למרות השם המפוצץ, בדיקה קלה בגוגל מעלה שזה כותר סנוקר. אבל לא סתם כותר סנוקר, אלא כזה עם מולטיפלייר. למען השם סוני, תני לי משהו לעבוד איתו.

בעלי ה- Playstation Vita עומדים ליהנות החודש מ- Hue. כותר ההרפתקאות-פאזלים מבית סטודיו האינדי Fiddlesticks Games. ב- Hue נצטרך להיכנס אל הארץ האפורה המסוכנת על מנת לאתר את אמו הנעדרת של הפרוטגוניסט, כשלרשותו עומדת פלטת צבעים המסוגלים לשנות את העולם (ובדרך לעזור בפתירת פאזלים שונים), בעלילה העוסקת באהבה, אובדן, הקיום וחרטה. בנוסף, ייהנו בעלי הקונסולה מהגרסה המחודשת (יחסית) לכותר ה-Shoot-’em-Up משנת 2004, Sky Force. גרסה מחודשת זוכת פרסים לכותר מקורי זוכה תשבוחות שהצליח לחדש בז'אנר שפחות-או-יותר טיפה ירד מגדולתו. כותרים אלה יהיו זמינים גם אל ה- Playstation 4 בעזרת יכולת התאימות לאחור שלה.

ואלו הם כותרי ה- Plus לחודש אוקטובר. התגנבו, תברחו, סעו במאנסטר טראק, שחקו סנוקר, צבעו את העולם ולחמו בשמיים. וכמובן – תמשיכו לשחק. 

כותרי ה- Plus לחודש אוקטובר

סוני מפרסמת את רשימת הכותרים החינמיים למשתמשי ה- PS Plus לרגל אוקטובר.