לאחרונה, Square Enix פרסמה דף גיוס לעובדים חדשים על מנת להוסיף חברים לצוות הכתיבה שלה עבור סדרת NieR אליה התווסף לא מזמן הכותר עטור השבחים NieR: Automata. הבמאי יוקו טארו והמפיק יוסוקה סאיטו כבר הספיקו לשתף כמה הודעות על הגיוס.

דף הגיוס מפרט כי החברה זקוקה לכותב שיעבוד על התסריט והכתיבה הקשורים לסדרת NieR. הם יהיו אחראים על ביצוע תסריטים והעלילות עבור משימות הצד הכלולות בפרויקט וכן, הוראות עיצוב עבור NPCs ומפרטים אחרים בעיצוב המשחק, כמו גם תיאור פריטים ועוד.

"שלום. אני הבמאי של סדרת NieR – יוקו טארו. תודה על כל התמיכה מכולם, מסתמן כי סדרת NieR תעבור מגוון התפתחויות. בכל מקרה, ישנו גבול לכמה יוקו העצלן יכול לעשות הכל בעצמו. אז לאחר התייעצות עם מפיק Square Enix יוסוקה סאיטו, הוטלה עליי המשימה לאסוף צוות שיעבוד איתי, לכן אנחנו צדים כישרונות. אני יודע שכמה מכם עלולים לחשוב "איזה סוג אדם הוא יוקו?" אך גם אני מלא בדאגה לגבי "איזה סוג של אנשים נקבל…" אך עם זאת, אני שיהיה נחמד לדבר קצת, יחד כמו אנשים מודאגים." -יוקו טארו, במאי Square Enix.

כמו שבטח הבנתם, הכותר החדש בסדרת NieR רק מתחיל את דרכו בהליך הפיתוח, אך מהמצב הנוכחי ניתן להסיק שהוא יביא עמו משב רוח של רעננות.

שמועה: האם דיסני רוצים לבטל את הרישיון של EA?

לפי מקורות לא רישמיים, ולאור האכזבה מהמוצרים שקיבלו מ-EA. דיסני החלו לגשש אחר מפיצות אחרות אשר יסייעו להם ביצירת כותרי Star Wars חדשים