אז מסתבר שאחד הטרנדים הגדולים ביותר בעולם הגיימינג במהלך החודשים האחרונים חמק לנו מתחת לאף. כן, זירות ענקיות מלאות בכלי נשק וציוד נלווה, כולם על כולם ורק אחד שורד. אי אפשר להימנע מהתרומה הנכבדת של PlayerUnknown's Battlegrounds והפיכתו לאחד הכותרים החמים ביותר למשתמשי Twitch לעלייה בפופלאריות של הז'אנר. כן, PUBG עומד בקרוב מאוד לאבד את המונופול שהחזיק בבאטל רויאל והוא עומד להיכנס לזירת קרב משל עצמו מול שחקן חדש שכבר מעז לתת פייט בדמות Free-2-Play מול תשלום ה- Early Access הידוע כ- Fortnite Battle Royle.

הוכרז עוד ב- 2011 ופותח על ידי Epic Games ו- People Can Fly (הסטודיו מאחורי Bulletstrom, פנינת ה-FPS הנהדרת) Fortnite עונה על שאלת עתיקת היומין "מה היה קורה אם Minecraft היה פוגש את גלי הזומבים של Left 4 Dead?" וכמעט כמו Minecraft, דואג Fortnite לזרוק קבוצה של עד ארבעה שחקנים אל תוך עולם פתוח פוסט-אפוקליפטי בעל מחזור יום ולילה. במהלך היום תצטרך הקבוצה לאסוף משאבים לבניית כלי נשק, לחלץ שורדים נוספים הזקוקים לעזרה וגולת הכותרת – לבנות את המחסה האולטימטיבי ולהשתמש במיטב המשאבים שאספה הקבוצה על מנת לבצר\לחמש\למלכד אותו לקראת הלילה. למה? אתם מכירים את Minecraft, אתם יודעים למה. רק שהפעם במקום קריפרס מתפוצצים תצטרך הקבוצה להילחם בגלי זומבים ומפלצות משונות עד אור הבוקר. Fortnite יכניס אותנו לנעליהם של עשרות דמויות (המרכיבות ארבעה מקצועות בעלי סט יכולות ייחודיות) שיוכלו לאסוף מאות כלי נשק, ציוד נלווה ולבוש כי מסתבר שאנשים מתים על שינויים קוסמטיים.

תוצאת תמונה עבור ‪Fortnite Battle Royale‬‏

איך הגעתי מלכתוב על באטל רויאל לסקירה מפורטת של משחק שלגמרי נמצא בז'אנר ה"אקשן-הישרדות"? או, שאלה יפה – Epic Games ו- People Can Fly הכריזו במהלך השבוע שעבר כי מצב הבאטל רויאל של Fortnite עומד להגיע ב- 26 בספטמבר לגמרי בחינם. בעוד שמצב הבאטל רויאל של Fortnite דיי דומה בכמה מאפיינים אל PUBG (בעיקר בחלק שבו 100 שחקנים צונחים מאיזשהו כלי תחבורה באוויר אל תוך עולם פתוח שבו יאלצו לחפש אחר כלי נשק ושאר משאבים), שתי המפתחות מבטיחות לשמור על מאפייני הבנייה של הכותר המקורי. וכולכם ראיתם מספיק קטעים מ- GTA Online ביוטיוב כדי לדעת מה לעזאזל קורה כשנותנים לקהילה אופציה לבניית מסלולים – כאוס… המון המון כאוס.

אגב, הערה קטנה לסיום. בזמן הכנת הכתבה הגיעו דיווחים שונים על כוונתה של Bluehole, מפתחת PUBG, לפעול כנגד Epic Games ו- People Can Fly באמצעות הליכים משפטיים. ככל הנראה מישהו ב- Bulehole לא אוהב את הדמיון בין שני הכותרים, למרות שקיומם דיי תלוי בספר יפני מסוף שנות ה-90 ועד עכשיו.

Fortnite Battle Royale זמין בחינם אל ה- Xbox One, Playstation 4 והמחשב האישי וככל הנראה הוא לא הולך לשום מקום.

Fortnite Battle Royale עומד להיות חינמי לגמרי

Epic Games ו- People Can Fly הכריזו על תאריך יציאה למצב הבאטל רויאל החינמי של Fortnite.