כבר שנים ש- War Thunder לוקח אותנו לסיבובים במושב הטייס במגוון מטוסים ממלחמת העולם השנייה. מאז השקתו הצליח הכותר לאגד מיליוני שחקנים, אך לחברה ב-Gaijin עדיין לא משעמם והם ממשיכים לעבוד יומם וליל בכדי להוסיף מטוסים, טנקים ומפות חדשות, כל זאת על מנת שנוכל לחוות קרבות נועזים שכנראה לעולם לא יופיעו בדפי ההיסטוריה אך בהחלט מרגישים כמו חלק ממנה.

אבל מה כבר אפשר להוסיף אתם שואלים. אז זהו שגם Gaijin מתקשים לענות על השאלה הזאת. אחרי הכל מעבר לדור הראשון של מטוסי הסילון, קרבות האוויר שינו אופי לחלוטין, את המקלעים והתותחים החליפו טילים מתבייתים, את הפצצות הישנות החליפו פצצות חכמות, וכל זה לא בדיוק משתלב עם הרקע התקופתי של המשחק.

אבל מה עם הטנקים? אומנם היום שדה הלחימה של השריון שונה לחלוטין מזה של מלחמת העולם השנייה אבל עד תחילת שנות ה-70 הדברים נראו פחות או יותר אותו דבר. אז מה עושים? מוסיפים טנקים, והרבה.

בפאץ' הגדול הבא אשר מציג את סדרת ה-New Era הכוללת טנקים אגדיים כמו ה-,BMP-1, KPz 70 ואפילו ה-M60A1, אשר שירת נאמנות את צה"ל שנים ארוכות לפני הגעת המרכבה. אך עם טנקים חדשים מגיעות גם טכנולוגיות חדשות, שיציידו את מכונות הלחימה במה שבזמנו נחשב לטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו שריון מרוכב הנמצא בשימוש עד היום אשר יקנה מיגון טוב יותר במשקל נמוך משמעותית בזכות שילוב שכבות של סגסוגות שונות, ראיית לילה שתוכל לשמש אותנו כנראה במפות חדשות וחשוכות,  ואפילו שריון ריאקטיבי אשר נותן הגנה חד פעמית בזכות חומר נפץ המתפוצץ בעת פגיעה ומנמיך משמעותית את הנזק שראשי נ"ט מודרניים מסוגלים לעשות.

פרט לתוספות בכלי הרכב, השחקנים צפויים לקבל מפה חדשה העונה לשם Fulda Gap, אשר מציגה נופים מרהיבים ושטחים פתוחים שיהוו מגרש משחקים מושלם  לטנקים החדשים ואשר יוכלו לנצל את הדיוק הרב שלהם. עם השטח הפתוח מגיע הדובדבן שבקצפת והוא ככל הנראה טירה שתשמש מסתור מעולה ותעודד קרבות קלאוסטרופוביים.

העדכון החדש של War Thunder צפוי להגיע אלינו בחודשיים הקרובים, ואם עדיין לא הספקתם להתנסות בכותר המעולה הזה, אנחנו מזמינים אתכם להוריד אותו, בחינם, מהחנות המקוונת של Steam, PSN או Xbox Live..

 

העתיד של War Thunder הוא ההיסטוריה שלנו

בפגישה שלנו עם Gaijin, האחראית בין היתר על המשחק החינמי המצליח War Thunder, בכנס Gamescom השנתי נחשפנו ללא מעט מידע על התוכן הנוסף שבדרך.
.