הריבוי המסיבי במספר כותרי האינדי בשנים האחרונות יצר מצב בו רק מעטים מהמשחקים זוכים להצלחה בעוד שהרבה משחקים מצוינים לא מקבלים את היחס המגיע להם. למרות הכמות הבלתי נגמרת של כותרים חדשים שהולכים לצאת לשוק עם סיכוי נמוך לפופולריות, רק מספר מצומצם יכול לתת שילובים מעניינים של משחקיות חדשנית ומאתגרת. לקטגוריה וכאן Skybolt Zack נכנס לתמונה.

Skybolt Zack הוא שילוב של עולם משחקי הפלטפורמה (Mega Man לדוגמה)  יחד עם משחק קצב כמו Guitar Hero, או במקרה הזה Geometry Dash. השילוב המעניין של שני הז'אנרים יוצר חווית ארקייד ייחודית בה הפרוטגוניסט חסר השם רץ, מזנק, קפוץ ותוקף אויבים באמצעות מערכת קרב פשוטה המבוססת על לחיצה על הכפתור הרצוי בשלט בהתאם לצבע האובייקט (אויב, מכשול, סמנים כלליים).

כל אויב שנהרג יגביר את קצב המוזיקה ויצור סימפוניה גדולה של קטל. בהיותו משחק ארקייד, מטרתכם העיקרית היא להשיג נקודות,וככול שכמות הרס האויבים שלכם תתבצע בקצב מהיר יותר כך תקבלו ותגדילו קומבינציות ,שיאפשרו  לכם לצבור עוד נקודות וליהנות מחווית משחק מהירה ומאתגרת אף יותר. בשונה מכותרים קצביים מסורתיים, בחירת צבע האובייקט, התנועה, האויב או המכשול יכולה להוביל אותנו לחלקים חדשים בשלבים שיקנו לנו אפשרות לחוויה שונה בכל אחד מהשלבים.

נכון לעכשיו Skybolt Zack נטול תאריך יציאה רשמי, אך עד ההכרזה תוכלו להתנסות בגרסת ההדגמה שלו.

Skybolt Zack – כקצב ופלטפורמר נפגשים

אומנם Skybolt Zack נראה כמו עוד פלטפורמר שטחי עם קונספט רפטטיבי, אך אחרי התנסות קצרה מצליחים להרגיש את הקסם הייחודי לו.