זהו, החופש הגדול נגמר באופן רשמי. בקרוב התלמידים יחזרו ללימודים, ההורים ימשיכו להתבכיין על מורים כרגיל ומובטלים ימשיכו להתעורר ב-12 ולשחק ב-Xbox. אבל הקיץ לא נגמר, הו לא. כאן הקיץ ממשיך עד… נובמבר. ואם ההתחממות הגלובלית תמשיך אז הוא אף פעם לא ייגמר. בכל מקרה, מיקרוסופט שחררה בימים האחרונים את רשימת הכותרים החינמיים שיהיו זמינים למשתמשי ה- Xbox Live Gold על קונסולות ה- Xbox One\360 לחודש ספטמבר. במהלך אוגוסט קיבלו משתמשי ה- Xbox Live, בין השאר, את Bayonetta,  כותר ה- hack & Slash המשוגע של PlatiniumGames, את כותר המירוצים (?) Trials: Fusion ואת הכותר הרביעי בסדרה ארוכת השנים של THQ ז"ל, Red Faction: Armageddon. אז מה מגיע לכם החודש?

בעלי ה- Xbox One יהנו בתחילת ספטמבר את גרסת "כותר השנה" של Forza Motorsport 5, כותר שהשם שלו אומר הכל עליו. קרי – זה בעצם הכותר השישי בסדרת המירוצים והתשובה של מייקרוסופט ל- Gran Turismo של סוני. הו, כמה פעמים סיפרתי את הבדיחה הארורה הזאת. יותר מ-200 מכונית, עשרות מסלולים ברחבי העולם ושלושת המנחים של טופ גיר המנוחה של ה- BBC (ריצ'רד האמונד, ג'יימס מיי וריצ'רד קלארקסון) שזורקים הערות מחוכמות במהלך המירוץ. האם תזכו במירוץ בעזרת מכונית העל שלעולם לא תנהגו בה? אולי. בהמשך החודש, יגיע אל הקונסולה Oxenfree, מותחן על טבעי מבית סטודיו האינדי Night School שמשלב בין פזלים, רוחות רפאים, רעש לבן, סופים מרובים ותוכניות נוער כמו "פריקים וגיקים". אלכס, טינאייג'רית רגילה לחלוטין, מבקרת יחד עם שלושה חברים על אי קטן כי מסיבות חוף על איים קטנים זה קטע שטינאייג'רים אמריקאים עושים. ובטעות היא משחררת כוח על טבעי מסתורי. ועכשיו הם צריכים לברר מה זה הכוח הזה ואיך לעצור אותו.

בעלי ה- Xbox 360 יקבלו גם הם בתחילת ספטמבר כותר מירוצים, רק לא של מכונית ועם שם ש, ובכן, לא מתאים אחרי אירועי השבוע האחרון בטקסס. אני מדבר כמובן על Hydro Thunder Hurricane. מ- 2010 ולמעשה המשך לכותר לפלייסטיישן 1 ולנינטנדו 64 משנת 1999. תמיד רציתם לשלוט בסירת מירוצים ולעופף מרמפות שמאיצות עוד יותר את הסירה? Hydro Thunder Hurricane הוא הכותר בשבילכם. מירוצים כנגד סירות אחרות\ הזמן עם המון המון טירוף. שמישהו ישיג לי את המספר של מנכ"ל EA כי עליתי על ספינאוף גאוני ל- Brunout. ואם כבר מדברים על EA, הכותר הבא שיגיע אל הקונסולה במהלך החודש הוא אחד מכותרי ה- FPS המוצלחים ביותר של השנים האחרונות – Battlefeild 3. סינגלפלייר או מולטיפלייר, EA ו- DICE נותנת לשחקני ה- Xbox 350 הזדמנות ליהנות מזוועות מלחמה מודרנית. ב- Frostbite!

אלו הם כותרי ה- Gold לחודש ספטמבר. צאו להתחרות במכוניות ובסירות, לחקור את העל טבעי ולחסל טייס F-16 בעזרת רובה צלפים כשאתה באוויר ואז לנחות אל תוך כיסא המושב של המטוס. וכמובן – תמשיכו לשחק.

כותרי ה- Gold לחודש ספטמבר

מייקרוסופט מפרסמת את רשימת הכותרים החינמיים שיגיעו אל משתמשי ה- Xbox Live במהלך חודש ספטמבר. בתפריט: מירוצים, סירות, רוחות רפאים ומלחמת העולם השלישית.