עוד חודש נגמר, התלמידים חוזרים ללימודים, האנשים הרגילים ממשיכים כהרגלם, ומנויי ה-Plus נהנים מהכותרים החינמיים של חודש ספטמבר. אחרי שבאוגוסט זכינו לצאת למסע מלא אדרנלין באיים הטרופים הבדיוניים של מדיצ'י (Medici) הלטינית ב-Just Cause 3, וחברנו למתנקשים פיראטים באיים הקאריביים ב-Assassin's Creed: Freedom Cry.

גם החודש סוני לא מאכזבת ופותחת את החודש לשחקני ה-PlayStation 4 עם inFAMOUS: Second Son, כותר האקשן על אקסקלוסיבי לקונסולת ה-Playstation אשר מציב אותנו בנעליו של דלזין ראו (Delsin Rowe), אמן גרפיטי שהופך למעין גיבור/נבל על בעל ארסנל כוחות מטורפים ומרשימים שהופכים את חווית העולם הפתוח למהנה וממריצה. אם כבר מאסתם באקשן אינטנסיבי תוכלו לקחת הפוגה בכותר המופת Child of Light, אשר לוקח אותנו למסע קסום אחר אורה (Aurora), ביתו חסרת המזל של הדוכס האוסטרי. אורה יוצאת למסע בממלכה קסומה שנמצאת תחת לילה אינסופי, במטרה למצוא פתרון לתופעה המייאשת.

שחקני ה-PlayStation 3 לא נשארים מקופחים ומקבלים שני כותרים שיוציאו את השחקנים מהשגרה. אם אי פעם חלמתם להשתתף במירוץ אימתני על גבי מפלצות ענק שכנראה לא יעברו את ה-130 קמ"ש, Truck Racer הוא הכותר בשבילכם. פחות בקטע של מירוצים? אוהבים ספורט אך מאסתם בכותרים פופולריים? אוהבים כדור יד? היכונו ל-Handball 2016, הכותר הלא מוכר שיכניס אתכם לזירה של עולם הכדור יד הווירטואלי.

כמובן שגם שחקני ה-PlayStation Vita מקבלים שתי כותרים חינמיים שיהיו זמינים גם לשחקני ה-PlayStation 4. הפרס למשחק ההזוי של ששמענו עליו אי פעם מגיע ל-Hatoful Boyfriend. הרשו לנו לצאת מהשגרה ולתרגם לכם את תיאור המשחק:"מזל טוב! התקבלתם כסטודנט הבן אדם היחידי בבית הספר היוקרתי PigeoNation’s Institute, בית ספר לציפורים מחוננת. הסתובבו במסדרונות בין הכיתות במטרה למצוא אהבה כסטודנט בעולם של היונים המובחרות בתיכון ב-Hatoful Boyfriend!". כמובן שאם בא לכם לרדת לקרקע אתם מוזמנים להתנסות ב-WE ARE DOOMED, משחק מסורתי יותר של תירה לכל כיוון ותאסוף את כל מה שלא הורג אותך.

אלו הם משחקי ה-Plus לחודש ספטמבר, שחקני ה-PlayStation 4, צאו להתנסות בכוחות העל המגניבים שלכם, או הצילו את הממלכה הקסומה, שחקני ה-PlayStation 3, היכונו לפעילות ספורטיבית לא מוכרת, ו-WTF שחקני ה-VITA?

כותרי ה-Plus של חודש ספטמבר