חלק נרחב מתהליך הפיתוח של קונסולת המשחקים של Microsoft, ה-Xbox One מתבצע במוקדי עבודה הפרושים ברחבי הארץ. לכן היה זה רק עניין של זמן עד שמערכת ההפעלה של הקונסולה תקבל תמיכה מלאה בשפה העברית.

בראיון בלעדי לידיעות אחרונות, סגן נשיא Xbox ו-Windows במיקרוסופט, מייק יבארה (Mike Ybarra), חשף כי העדכון הגדול הבא לממשק ה-Xbox יביא איתו תמיכה בשתי שפות חדשות: עברית וערבית, מה שיהפוך את ה-Xbox One לקונסולה הראשונה והיחידה בשוק עם תמיכה רשמית בעברית. התמיכה בשפה כוללת מסכי הגדרות, חנות המקוונת, תפריטי חברים, וכמובן – מקלדת מלאה בעברית  דבר שישפר את חווית המשתמש של הקהל הצעיר. בנוסף לעדכון מרגש זה, מיקרוסופט בשיתוף עם סטודיו BlueHole שאחראי על PlayerUnknown's Battlegrounds, עובדים על שיפור ביצועי הקונסולה כדי להבטיח שהגרסאות הנוכחיות של ה-Xbox, במקביל לפיתוח ה-Xbox One X ינצלו את משאבי המערכת בצורה היעילה ביותר תוך אספקת יכולות מקסימליות.

גרסה ראשונית של העדכון זמינה כבר עכשיו כחלק מתוכנית ה-Xbox Insider, למשתמשי אלפא. שאר המשתמשים יוכלו ליהנות מהעדכון בהשקה המלאה במהלך חודש ספטמבר. הכרזה זו מצטרפת לשורה של בשורות חדשות לגיימרים בישראל, לצד שירות Game Pass שיושק ב-1 לספטמבר בישראל וכמובן קונסולת Xbox One X שתושק בהמשך השנה.

בקרוב – Xbox One בעברית!

Microsoft מציגה ממשק מלא בעברית כחלק מעדכון מערכת ההפעלה החדש שיגיע במהלך ספמטמבר, לצד עדכון בערבית.